Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     POMOZ MI
Autor Wiadomość
krzysiek15

Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 3
Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   POMOZ MI

mam 2 pytanka

1 moj napletek jest przyczepiony do zoledzia jakby zrosniety albo cos takiego przy "dziurce" gdzie sie konczy cewka moczowa. i podczas zwodu trzyma mi zoledzia!! cz to normalne??

2 jak sie masturbowac??
- penis mi staje
- zacznym "ruchy reka"
- a wytrysku nie ma

pomozcie mi bo nie wiem co mam robic!!

pozdro
 
 
con brio

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 107
Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

Zacznijmy od pytania: -ile masz lat?
 
 
krzysiek15

Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 3
Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

15
 
 
penis.com.pl
viamax
con brio

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 107
Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

A to jest forum dla takich co mają skończone 18 lat. (taki jest regulamin ktory akceptowałeś).
Co do pierwszego pytania to napisałes zbyt ogólnie, ale raczej nie jest to normalne gdy nalepek podczas wzwodu trzyma się żoładzia. Radziłbym udać się z tym do urologa. Nie jest to żaden wstyd bo dla tych lekarzy to normalne.
A co do pytania drugiego to oprócz tego że robisz "ruch ręką" to trzeba być jeszcze podniecony. Myślę że do tego masz jeszcze czas. Wszystko z czasem sie unormuje. (chociaż ja w tym wieku to już miałem extra wytryski, ale nie u wszystkich to rozpoczyna się w tym samym czasie)
 
 
Gość

Wysłany: Pią 21 Lip, 2006   

ja tez tak mialem ale do urologa nie poszedlem, po kilku treningach zsunęło się w pizdu ^^
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Sob 22 Lip, 2006   

Proponuje ci wlasnie lekko zaczynac ssuwac tak zebys cwiczyl 30 min dziennie zeby byl chcociaz ten milimetr dziennie zsuniety albo niej rob pomalu nie spiesz sie a rezultaty znikna szybko moze i nawet po tygodniu pozdro :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group