Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     PYTANIE POMKA
Autor Wiadomość
koxta 

Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 06 Sie, 2014   PYTANIE POMKA

Witam kupilem popmpke na allegro i mam pytanie jak sie pomuje bo zadnej instrukcji nie ma, to w stanie wzwodu czy nie ? i co zrobic zeby penis przylegal do tej "gumy okraglej" bo caly czas mi powietrze ucieka? i boje sie mocno pompowac , ile wedlug was na oko powinienem pompowac zeby dojsc do 2 x wiekszej wielkosci i zostawic tak na pare minut ?
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 11 Sie, 2014   

Powiem Ci tak kilka miesięcy temu spróbowałem pompki by się sam przekonać. I co w zasadzie ta pompka nawet do wywołania erekcji takiej jak normalna się nie nadaje a lekarze polecają ja inpotenta ja się pytam kurde jak wkładam penisa w stanie pul wzwodu lub wiotkim pompuje i jedynie to co się dzieje to obrzmienie obwód wzrasta i fałszywie długość penisa bo pompka wbija sie w skore!. Po wyjęciu z toby penis to nabrzmiały flak do niczego bez normalnej erekcji się nie nadaje!, nawet po założeniu pierścienia jest to nabrzmiały groby i krotki flak bez normalnej erekcji tak bym to nazwał więc nie wiem jak tym inpotencje leczą. Dobra skoro nie jest w stanie wywołać pożądanej erekcji i rozszerzyć naczynia jak niby ma powiększyć wydłużyć?. Ale to jeszcze nic mimo ostrożnego używania zauważyłem lekki spadek normalnej erekcji!!!, druga sprawa ból w czasie używania powrozków nasiennych i jader co bym nie robił i tak wciągała mi mosznę po pewnym czasie po 10 minutach i jądra i ten ból, Podejrzewam że jak bym używał spierd bym sobie penisa i tyle, skończyła w piecu po kilku tygodniach tyle się to nadaje pompka co najwyżej sobie uszkodzisz i tyle. Jak już chcesz pobaw się z ćwiczeniami.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group