Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Bardzo zwisająca moszna!
Autor Wiadomość
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011   

A właśnie, że od obcisłej bielizny się moszna naciąga. Worek mosznowy kurczy się gdy jest chłodniej by jądra były bliżej ciała, gdy jest ciepło, rozciąga się żeby jądra były niżej. Majtki przytrzymują jądra bliżej ciała co powoduje, że worek mosznowy chcąc obniżyć temperaturę jest cały czas rozciągnięty i z czasem traci część możliwości kurczenia się.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Spoko 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Kwi 2011
Posty: 25
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011   

okoko1337 napisał/a:
hmm.. Siedząc na krześle moja moszna zwisa pomiędzy nogami i prawie dotyka krzesła.

Spoko. To normalne. Moszna mi też zwisa kiedy siedzę a jajka nawet sie kładą na siedzeniu. Maja wtedy chłodniej i się nie przegrzewają (w cieple jest ryzyko bezpłodnosci)
Pozdro
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Mnie też moszna zwisa prawie dotykając krzesla , zwlaszcza jak mam luzne bokserki
 
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
mkopiec 

Wiek: 37
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 22
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

też tak mam a że nosze tylko luźne bokserki od 20 lat, to teoria ze slipkami sie nie sprawdza
 
 
patryk5450 

Wiek: 25
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Lochow
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Mam 15,5 lat :) , mialem taki sam problem, wstydzilem sie powiedziec rodzicom, ale sie odwazylem :) . Mialem lekcje wdz (wychowanie do zycia w rodzinie) , i gadalismy na taki sam temat. Zwisajace moszna sa normalne u mezczyzn. Jak sie chcesz upewnic na 100% to umow sie z urologiem. Np moje moszna wygladaja jak by trzymaly sie na cienkich sznurkach. A co do masturbacji, nie rob tego zbyd czesto, moze dojsc do tego ze nie bedziesz plodny.
 
 
Flinston 

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 75
Skąd: śląskie
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

patryk5450, chodzisz do jakieś średniowiecznej szkoły sióstr urszulanek że takie pierdoły Ci wmawiają?
 
 
boy2010 


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 761
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

patryk5450
tak,tak , częsta masturbacja powoduje slepotę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D no i odciski na palcach :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
_________________
1. Nie liczy się to, co masz, ale jak tego używasz.
2. Zawsze jest ktoś gorszy od ciebie.
3. Nie przejmuj się krytyką na temat swojego kutasa.

-------------------------------------------------
 
 
Flinston 

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 75
Skąd: śląskie
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

nie odciski tylko włosy wyrastają między palcami...
 
 
Xandir85 


Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 50
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 02 Sie, 2014   

Obwisła moszna jest najpiękniejsza na świecie :-D
_________________
Nie ma facetów HETERO są tylko źle poderwani :-)
 
 
mario1021 

Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 63
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

patryk5450, Kto ci takich bajek na opowiadał

[ Dodano: Pon 04 Sie, 2014 ]
Masturbacja to sama natura . Sposób na rozładowanie napięcia , rozkosz. Ja jestem w związku a jeszcze się masturbuje :mrgreen:

[ Dodano: Pon 04 Sie, 2014 ]
patryk5450, Seksuolodzy powtarzają jak mantrę: masturbacja stanowi naturalną część rozwoju seksualnego człowieka. Obserwuje się ją już u dzieci w łonie matki. Następnie pojawia się rozwojowo u kilkuletnich dzieci, aby powrócić jako symptom budzącej się seksualności w wieku dojrzewania. U dorosłych może pełnić różne funkcje. Występować jako element życia seksualnego w parze czy jego substytut lub urozmaicenie solo. Tak więc nie płeć głupot . W twoim wieku wogule nie powinno cię tu być, jak widać . :D
 
 
jasonx 

Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

Do urologa się nie chodzi? Wystarczyłoby zapytać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group