Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Poranny wzwód
Autor Wiadomość
mandj 

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: darlowo
Wysłany: Pon 02 Cze, 2014   Poranny wzwód

Witam, mam 22 lata i zauważyłem że nie zawsze miewam poranny wzwód, czasem wstanę i jest on maksymalnie sztywny i pełny zaś czasem jest jedynie powiększony, napuchniety ale nadal miękki, co jest tego przyczyną? Myslalem ze to po alkoholu ale nie ma reguły, bo raz napruty zasnąłem a rano pełna erekcja zaś raz lekko podchmielony a rano brak wzwodu. Czy jest możliwe że w nocy miewam wzwody tylko do którejś godziny, np. do 6 i jak wstaje o 9 to dlatego juz nie ma wzwodu, od czego to zalezy czy wy macie codziennie pelny wzwod? Prosze o odpowiedz, pozdrawiam/
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Sro 04 Cze, 2014   

zalezy od wieeelu rzeczy... codzienny wzwod nie jes sprawa tak bardzo powszechna jak sie zdaje...
_________________
TereFere.
 
 
 
mandj 

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: darlowo
Wysłany: Wto 10 Cze, 2014   

witam ponownie, juz drugi dzien nie mialem rano wzwodu wogole (!) ani pełnego ani żadnego, wczoraj jedynie jak po obudzeniu znowu przysnalem i cos mi sie przysnilo to mialem pelny ale nie samoistny taki z nocy jak powinien być, dzisiaj zero. strasznie mnie to nie pokoi, czy może to być spodowowane stresem, słabszym nastrojem i słabym snem (kładę się późno okolo 2, zasypiam dopiero po 3 ciezko mi jest wogole zasnac) kiepsko spie bo jest parno, czy to ma wplyw ? proszę o odp.

pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Wto 10 Cze, 2014   

zacznij o siebie bardzej dbać ;) wyspianie sie, dobra dieta, mneij stresów...
_________________
TereFere.
 
 
 
mandj 

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: darlowo
Wysłany: Wto 10 Cze, 2014   

To nie takie latwe jak sie wydaje ... zeby sie wyspac musialbym sie albo napruć alko albo jakieś leki nasenne zazyc . inaczej z trudem zasne i obudze sie w kiepskiej formie, jesli chodzi o diete - normalnie sie odzywam, , nie jem fast foodow nei zazywam narkotykow dopalaczy , ze stymulantow jedynie kawa, alkohol pije czasami ostatnio rzadziej , nie wiem co jest grane mega sie wkurwiam juz na to i coraz gorzej tylko jest
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Wto 10 Cze, 2014   

Jak nie mozesz zasnac to wysiłek przed snem, pobiegaj, rower, etc...
_________________
TereFere.
 
 
 
Flinston 

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 75
Skąd: śląskie
Wysłany: Wto 10 Cze, 2014   

ale poranny wzwód nie jest przecież objawem dobrego czy złego snu, stresu, złej diety itp... tylko jest objawem ucisku pełnego pęcherza na naczynia krwionośne. więc po co tworzyć jakieś teorie do tego?
 
 
mandj 

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: darlowo
Wysłany: Sro 11 Cze, 2014   

Flinston tu akurat sie mylisz, bo dawno obalono mit, że poranny aligator jest od tego że chce się odpryskać.
 
 
Flinston 

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 75
Skąd: śląskie
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

gdzie, kto to obalił? I kto potwierdził że jest to objaw złego snu, stresu, diety itd.?
 
 
exhibi37 

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 35
Skąd: z Nienacka
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

Flinston napisał/a:
poranny wzwód nie jest przecież objawem dobrego czy złego snu


Bardzo mi przykro zburzyć Twój światopogląd, niestety poranne (a dokładniej - nocne) erekcje SĄ po prostu objawem snu i żaden ucisk pęcherza nie ma z tym nic wspólnego. Każdy w miarę zdrowy człowiek ma w ciągu nocy kilka wzwodów, średnio co mniej więcej 2 godziny (zależy od indywidualnego rytmu osobnika) - zwykle występują w tzw fazie REM snu. Jeżeli wybudzenie następuje właśnie w okolicy fazy REM (a tak jest najczęściej przy spontanicznym przebudzeniu) to jest większa szansa na zaobserwowanie 'chwały poranka'. ;)

Do poczytania w dowolnym, w miarę świeżym (nowszym niż 40 lat), podręczniku fizjologii człowieka. Albo chociażby tutaj: https://www.ncbi.nlm.nih....les/PMC1351051/

Stresy na nocną erekcję specjalnie nie wpływają, dieta w pewnym zakresie już tak bo po wielu latach niewłaściwego żarcia może dość do zmian miażdżycowych i pogorszenia ukrwienia. Ale to raczej u 50-latków a nie u 22-latków szukających dziury w całym. ;)
 
 
bajer7171 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: krk
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

wzwód rano jak śmietana!:)
 
 
frykasz 

Wiek: 42
Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: poznan
Wysłany: Sro 16 Lip, 2014   

dobry wzwód rano daje energię na cały dzień :>
 
 
bobik29 

Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Normalna rzecz- kwestia przyzwyczajenia :D
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group