Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak powiększyć penisa na pare godzin
Autor Wiadomość
Kamilov 

Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią 21 Cze, 2013   Jak powiększyć penisa na pare godzin

Witam ma ktoś może pojęcie jak powiększyć penisa choćby na parę godzin chodzi mi o to ze mam strasznie małego penisa wręcz dziecinnego a uprawiam sport i po każdym treningu oczywisty jest prysznic i zawsze muszę schodzić szybko do szatni żeby nikt nie zobaczył mojego kompleksu druga sprawa mam dziewczyne 2 lata i chcemy przeżyć swój pierwsy raz a ja sie strasznie tego boje bo nawet nie wiem czy dam rade z tak małym penisem gdy stanie mam około 10 cm . Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

Zaakceptuj siebie i Ci przejdzie.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
Gorryl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Cze, 2013   

doprowadź go do półwzwodu, no chyba że w waszej szatni nie boicie sie erekcji to paraduj z postawioną pałą i tyle. jak sie boisz dziewczyny to pierwszy raz zróbcie po ciemku, a zobaczysz że i tak zrobisz jej przyjemność. Bez uprzedzęń łatwiej ci będzie ruchać :)
 
 
penis.com.pl
masturbator
potency 


Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 25
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: Wto 10 Wrz, 2013   

Pompka daje szybko efekty, ale krótkotrwałe*jak nie stosujesz przez dłuższy czas. Poza tym zaraz po użyciu może osłabić trochę erekcję.
 
 
ossylwia12 

Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łochów
Wysłany: Pon 30 Wrz, 2013   

nic z tym nie zrobisz musisz sie z tym pogodzic i juz
 
 
arrek99
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Paź, 2013   

co racja to racja ! Ale ona może bym dla was lekiem na wszystko, też miałem takie problemy i mi pomogła a szczególnie jej wypowiedzi, nie wspominając o wyglądzie..
 
 
Weronika 

Dołączyła: 17 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   a krem plus ring - szybka metoda

Mozesz zastosowac krem powiekszajacy penisa, wmasowac go szybko w lazience, zalozyc ring zaraz po masazu, aby krew nie odplynela i wrocic na trening. Krew zostanie w penisie, ale nie przesadzaj z ringiem, max 30 minut. Wracajac do szatni ukradkiem zdejmujesz ring i mozesz sie pochwalic wiekszym penisem niz zwykle.

To taki szybki sposob :)
 
 
Flinston 

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 75
Skąd: śląskie
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014   

Yhm, kobieta która potwierdza że krem na porost penisa działa... Ciekawe... Ty co sobie nim smarujesz? I ring sobie gdzie zakładasz?
 
 
widel80 

Wiek: 57
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: bielsko biała
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

A co to? kobieta nie może znać się na takich sprawach? może to sposób jej męża na powiększenie? zero odpowiedzi źle jak ktoś coś podpowie fajny sprawdzony sposób to też źle..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group