Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wędzidełko-pytanie
Autor Wiadomość
mati0393 

Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 36
Skąd: polska
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   Wędzidełko-pytanie

Witam, jestem wręcz przekonany o tym, że mam za krótkie wędzidełko. Wiele o tym czytalem i wiem, ze trzeba przedłużyć je chirurgicznie. Mam do was, forumowiczów, pytania:

1. Czy jest możliwe przedłużenie choć w małym stopniu wędzidełka sposobami domowymi?
2. Czy zabieg jego przedłużenia można wykonac na NFZ.

Dzieuje za odpowiedz.
 
 
kokosek30 

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 16
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

a w czym Ci to przeszkadza? Ja też mam krótkie tak że podczas stosunku napletek mi sie nie zsówa z żołędzia. Jak chciałbym odsłonić żołedzia całego to wykrzywia mi go w dół. To w niczym nie powinno Ci przeszkadzać.
 
 
mati0393 

Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 36
Skąd: polska
Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

Co prawda seks juz uprawialem i wiekszych problemow nie mialem. Chodzi raczej o sam efekt "wizualny" jak i o skrzywienie penisa w dol przy tym.
 
 
penis.com.pl
viamax
kokosek30 

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 16
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

wejdz do galerii zobacz moje zakrzywienie członka, w niczym mi ono nie przeszkadza, to nie ma nic wspólnego z wędzidełkiem, tobie jedynie przy pełnym ściągnięciu skórki bedzie główkę kierować w dół.
 
 
mati0393 

Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 36
Skąd: polska
Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

Moje skrzywienie jest ludzaco podobne do Twojego.
 
 
kokosek30 

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 16
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

jak myślisz że to od wędzidełka to jesteś w błedzie. To zakrzywienie można korygować tylko operacyjnie. To koszt nawet 10 tys. U Perdzyńskiego. To zakrzywienie w niczym nie przeszkadza, ja uprawiam seks w każdej pozycji.
 
 
y88 

Wiek: 30
Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 22
Skąd: dolny slask
Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

mati0393, potwierdzam słowa kokosek30, mam dosłownie takiego samego jak ty. Kształt, wędzidełko i długość. W niczym to nie przeszkadza podczas seksu i innych zabaw. Jedynie przy ściąganiu napleta na maksa czujesz naprężenie żołędzi, ale przecież zaazwyczaj się nie ciągnie tak mocno napleta. Chyba że masz jakieś fantazje erotyczne z tym związane...
 
 
mati0393 

Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 36
Skąd: polska
Wysłany: Czw 17 Kwi, 2014   

y88, kokosek30, Dziekuje wam za odpowiedzi, teraz wiem ,ze nic z tym poki co nie bede robil. Jeszcze raz wielkie dzieki :)
 
 
kokosek30 

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 16
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw 17 Kwi, 2014   

ja jednak zdecyduje się na zabieg :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group