Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przedwczesny wytrysk po zabiegu.
Autor Wiadomość
hiho22 

Dołączył: 26 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2012   Przedwczesny wytrysk po zabiegu.

Mam 20 lat. Od 2 lat jestem w stałym związku. Na początku moich przygód z seksem było wszystko elegancko. Mogliśmy kochać się nawet po godzinę, do czasu, aż pewnego razu naderwało mi się wędzidełko. Wydaje mi się, że od tamtej pory sytuacja całkowicie się zmieniła. Stosunek trwa maximum 3 - 4 minuty w porywach do 5. Zdecydowałem się na zabieg wydłużenia wędzidełka, bo myślałem, że dzięki temu wszystko będzie po staremu. No, ale niestety dalej jest tak jak było, a nawet gorzej. Teraz dochodzę nawet w niecałą minutę. Mój penis zrobił się jakby za bardzo wrażliwy na dotyk w okolicach wędzidełka. Cała ta sytuacja zaczyna mnie już wkurzać i cały czas myślę o tym, jakby temu zaradzić. Czytałem setki różnych porad, co do przedwczesnego wytrysku, ale okazały się mało skuteczne.
 
 
KamBrzo 

Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Paź, 2013   

Nie łączyłbym naderwanego wędzidełka z przedwczesnym wytryskiem. Zaburzenia wytrysku mają z reguły podłoże fizjologiczne bądź psychiczne a nie mechaniczne. Być może problemy wynikają ze stresu spowodowanego kilkoma niepowodzeniami. Ja w przypadku zaburzeń wytrysku stosuję preparat Priligy dostępny na http://eimpotencja.pl/przedwczesny-wytrysk.html . Mnie ten środek pomaga i przede wszystkim nie powoduje żadnych skutków ubocznych.
 
 
arrek99
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Paź, 2013   

Musisz zapytać się specjalisty, poszukaj w necie czegoś.. ja znalazłem ją !
 
 
penis.com.pl
andropenis
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 14 Lis, 2013   Re: Przedwczesny wytrysk po zabiegu.

hiho22 napisał/a:
Mam 20 lat. Od 2 lat jestem w stałym związku. Na początku moich przygód z seksem było wszystko elegancko. Mogliśmy kochać się nawet po godzinę, do czasu, aż pewnego razu naderwało mi się wędzidełko. Wydaje mi się, że od tamtej pory sytuacja całkowicie się zmieniła. Stosunek trwa maximum 3 - 4 minuty w porywach do 5. Zdecydowałem się na zabieg wydłużenia wędzidełka, bo myślałem, że dzięki temu wszystko będzie po staremu. No, ale niestety dalej jest tak jak było, a nawet gorzej. Teraz dochodzę nawet w niecałą minutę. Mój penis zrobił się jakby za bardzo wrażliwy na dotyk w okolicach wędzidełka. Cała ta sytuacja zaczyna mnie już wkurzać i cały czas myślę o tym, jakby temu zaradzić. Czytałem setki różnych porad, co do przedwczesnego wytrysku, ale okazały się mało skuteczne.


Powiem Ci tak przedwczesny wytrysk to kombinacja psychiki, nie umiejętność panowania nad własnym ciałem, stres, ale też może być to przyczyna tego wędzidełka nie można tego wykluczyć. Myślę że to było tak po operacji wędzidełka penis mógł stać się w tym miejscu bardziej wrażliwy ale z czasem się to normuje i jest po staremu podobnie jest przy obrzezaniu. Są przypadki gdzie po operacji penis musi się przystosować do nowego odbierania bodźców a na początku mogą być komplikacje z przedwczesnym ale jak to opanujesz i nie weżniesz sobie do głowy tu wchodzi psychika to unormuje się nie możesz myśleć o tym bo to utrwali się tylko i tracisz pewność w kółko myślisz i przy seksie zaraz koniec denerwujesz się i spinasz i tu wchodzi nie umiejętność panowania nad własnym ciałem i stres i masz pozamiatane. Tak że jest to kombinacja kilku czynników. Po obrzezaniu można dłużej się kochać ale mowie trzeba to też wypracować. Nie długo napisze własny poradnik o przedwczesnym własne doświadczenia i jak to opanować.
 
 
BlogKamagra 

Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 16 Lut, 2014   

Witam

Też miałem problemy z przedwczesnym wytryskiem. Poczytałem trochę w internecie na ten temat i znalazłem preparat o nazwie Kamagra - pomógł mi opóźnić wytrysk i wspomógł moją erekcję.
_________________
Sklep Kamagra
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 17 Lut, 2014   

Człowieku przestań mi tu reklamować jakieś specyfiki to nie temat o tym!!.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

Może wypróbuj ziołowych tabletek Orgasm Control? Tutaj sobie je zobacz: http://intymnosc.pl/przedwczesny-wytrysk-c-73.html
Mi bardzo pomogły ponieważ sam wcześniej walczyłem z przedwczesnym wytryskiem i raczej nic na mnie nie działało. Partnerkę mam bardzo seksowną i dochodziłem w praktycznie 5 ruchów co powodowało niezłą frustrację zarówno u mnie jak i u niej. Teraz długość stosunku zwiększyła się dwukrotnie i jest już o wiele lepiej. Jeśli masz możliwość przetestować to warto.
 
 
PatrykTester 

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 21
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro 30 Lip, 2014   

Działają wogole te tabletki?
 
 
Xandir85 


Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 50
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 31 Lip, 2014   

Zapraszam do mnie ja cię wyleczę :-D
_________________
Nie ma facetów HETERO są tylko źle poderwani :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group