Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przemyślenia i pytania o powiększaniu za pomocą pompki.
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 04 Lut, 2014   

[ Dodano: Wto 04 Lut, 2014 ]
kilman napisał/a:
aaaa.... widzisz Ty :D zaciskalem go mysląc ze bede niezniszczalny :lol: hehe. moze to byc przyczyna.
ale z 2 str czulem wtedy takie drgania miedzy dupskiem a jajcami. tzn a ciagu dnia.. tak jak po silowni czasem miesnie sie przetrenuje za bardzo. wiec w sumie to i to moglo byc przyczyna...
ale zaraz skoro w trakcie sexu gdy go zaciskam to spowoduje orgazm to po co go cwiczymy? co to ma na celu? kiedy wykorzystam ten miesien?



Powiem w skrócie bo dosłownie za kilka dni wyposzczę poradnik (mysle o piatku lub sobocie), tam badzie wszystko wyjasnione, a mówiąc w skocie po to ćwiczysz by erekcja była wieksza a co za tym idzie obwód też i jest to podstawa przy jelq to jesli chodzi o powiekszanie. A w celu kontrolowania wytrysku ćwiczy sie po to by wyczuć skurcze tego mięsnia i umieć go rozluznić bo jak spinasz zaciskasz to dochodzisz. Wiesz co sie dzieje przed orgazmem i w trakcie miesien sam polsuje i się zaciska wiec jak go ty sporowokujesz zaciskajac to masz orgazm na zawolanie klucz w tym by panowac nad nim i podnieceniem i mozesz chulac naprawde długo. Pamietaj by robic odpoczynki jak masz oznaki przetrenowania na poczatku tak bedzie to dzien przerwy nic na sile. W wielu poradnikach pisze by go zaciskać co jest błędem!. Ja u siebie tak wywoluje orgazm jak chce skonczyc. WIĘC NIE ZACIKAJ SWIADOMIE GO ROZLUZNIAJ.
 
 
kilman 

Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 13
Skąd: wroclaw
Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

ok. wprowadz te zmiany, tak jak pisalem... nie mam problemu z przedwczesnym strzelaniem a tu nagle utrzymac nie moglem, heh utrzymac probujac zaciskac miesien hehe:) z tad tryskanie:)
_________________
...
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 06 Lut, 2014   

I jak wszystko gra teraz? na rozluźnionym mięśniu.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
andropenis
kilman 

Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 13
Skąd: wroclaw
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

wiesz jeszcze poradnika nie zaczalem czytac :P powim ze zostawilem ten trening tego miesnia w pieruny :D widac chyba nie kazdy potrzebuje tego treningu. ja jak mowilem nigdy nie malem problemu z przedwczesnym wyrtyskiem dopuki sir za ten miesien nie bralem. odtawilem tening jak w tedy pisalem i juz moge jechac znow do 4 orgazmow u kobitki mej :D heh dziwne ze tak odwrotnie to na mnie zadzailalo.
_________________
...
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 16 Lut, 2014   

Hmm dziwne ale może tak być jak mówisz, możliwe że niektóre osoby maja juz wystarczająco silny ten mięsień i nie potrzebują go wzmacniać. Zastanawia mnie to bo coś zauważyłem i teraz ćwiczę ten mięsień co drugi czy trzeci dzień dla podtrzymania efektu i jest jeszcze łatwiej mi zapanować nad wszystkim nie wiem czy nie zrobię z tydzień przerwy i zębacze jaki efekt.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group