Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Otyłość = mały penis?
Autor Wiadomość
omen08 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 26 Cze, 2013   Otyłość = mały penis?

Witam mam 18 lat i mam lekką nadwagę. Mój problem jest taki iż mam małe przyrodzenie w spoczynku jest jak 'pisklę" ma około 3 cm w zwodzie ma 12 cm. Mój problem polega na tym że nie potrafię się rozebrać przy partnerce po pierwsze bo otyły, po drugie że mały penis. Czytałem różne opinie by stać nago przed lusterkiem lecz to nie poskutkowało a raczej przyniosło gorsze efekty. Chodzę na siłownie dobre pół roku, widać efekty w sile lecz nie w rzeźbie, jest redukcja by spalić i nic nie skutkuje, mam dietę bo też słyszałem że pomaga ustabilizować hormony co może prowadzić do wzrostu penisa. Niestety nie wiem jak mam sobie poradzić do tego dochodzi problem że mam przedwczesny wytrysk nawet przy całowaniu jak wyobrażę sobie za dużo. Nie wiem jak mam go powiększy a nie stać mnie na pompki, tabletki, ja nadal się edukuje a moi rodzice niestety też nie mają takich dochodów. Ćwiczenia kiedyś zainwestowałem 30 zł po to by dowiedzieć się by rozciągać penisa najlepiej w wannie polewając go ciepłą wodą, efektów nie widziałem dlatego też nie mam zamiaru już wydawać pieniędzy na takie pierdoły. A co do nadwagi wiąże się też to z tym gdy miało dojść do stosunku to miałem problem by wejść w nią przez "duże uda" i tak jest zawsze, zbliżamy się i nie daje rady, odpuszczam sobie jak widzę że nic z tego, jak widzę że jest za krótki i wejdzie tylko napletek. Raz byłem po spożyciu to był mój pierwszy raz to miałem lekki problem z erekcją, lecz jak troszkę wytrzeźwiałem, to dałem radę, wszedłem w nią i szczerze mówiąc z czasem źle nie było. Lecz to była jedna pozycja bo ona też robiła to pierwszy raz i wstydziła się zainicjować i przejąć (pałeczkę). Więc bardzo bym prosił o jakieś rady, jakiś pozycji na moją przypadłość może jakieś ćwiczenia dosłownie przyjmę każdą poradę. Niestety mój problem jest taki że mieszkam z rodzicami i bratem więc nie mogę sobie od tak w pokoju robić jakich kolwiek ćwiczeń a 30 minut siedzieć w łazience też troszkę głupio wypadnie jak rodzice zapytają co ja tak długo tam robię. Z góry dziękuje Robert.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 26 Cze, 2013   

Z "ćwiczeniami powiększającymi penisa" daj sobie spokój. Po prostu zrzuć kilka kilogramów. Wprowadź dietę najlepiej po konsultacji z dietetykiem (bo diety z "Pani Domu" są nic nie warte). Do tego uprawiaj sport ale też po konsultacji z trenerem bo są ćwiczenia (te bardziej popularne) które budują mięśnie ale nie spalają tłuszczu a są takie które głównie spalają tkankę tłuszczową. Stosując te pierwsze tylko pogarszasz sytuację bo mięśnie pod tkanką tłuszczową się rozrastają, tkanki tłuszczowej nie ubywa więc w obwodzie dochodzą dodatkowe centymetry.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
omen08 

Wiek: 29
Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 26 Cze, 2013   

Wielkie dzięki. Bardzo jestem zadowolony z samego faktu że podchodzisz do tego tematu z powagą, na innych forach zostałem niestety wyśmiany. Oraz dziękuje za radę na pewno skorzystam. A i jeszcze znasz może jakieś pozycje o których wspomniałem? Bo niestety bez seksu w czasie zrzucania tej masy się zapewne nie obejdzie.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 28 Cze, 2013   

Moim zdaniem pozycja na pieska i na jezdzca byłyby wskazane ponieważ wtedy penis wchodzi najgłębiej :) Pozdrawiam!
 
 
mark551 

Wiek: 51
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 4
Skąd: Warshawa
Wysłany: Sob 28 Gru, 2013   

Tabletki na powiększenie penisa - http://naturalxl.pl Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.
  
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 29 Gru, 2013   

mark551 napisał/a:
Ekstender do powiększania penisa - http://pl.gneticsextender.com Używam podobnego sprzętu prawie 3 miesiące. Efekty są ok 3 cm przyrostu. To zupełnie normalne, że po pół godzinie trzba zrobić sobie 5-10 minut przerwy. W sumie to jak się zsumuje 8x 30 min to daje 4 godziny, wiec uzytkowanie nie jest takie proste i przyjemne. Dodam, ze na poczatku to po 20 minutach juz mnie bolalo, teraz moge ok 40 min w tym siedziec. Polecam ogolnie tego typu urzadzenia, ale przypominam, ze trzeba miec duzo cierpliwosci i wytrwalosci zeby osiagnac zamierzony efekt.



Daruj sobie ten post jest wycięty z innego forum czy strony pamiętam go: KOLEJNA REKLAMA KOLESIA CO TO SPRZEDAJE!!!. I poproszę zdjęcia z przed i po? aha nie ma Pan odwidzenia.

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group