Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zapalenie prostaty kilka pytań
Autor Wiadomość
ilonciac 

Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 14 Gru, 2013   

Masz rację trzeba se przebadać, bo bez tego nie można działać. Niestety nie wszyscy w porę udają sie do lekarza aby szukac pomocy. Leczenie trwa i wspomaga się mąż prostaceum. Teraz czekać na efekty nam pozostanie.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2022   

Ostatnio zmagam się z lekkim zapaleniem żołądka. Miałem gastroskopię pobrane wycinki ale nic nie wyszło. Wiadomo miałem brać leki typu IPP ale stwierdziłem że załatwię to dieta. Jem dużo zdrowych olejów tłoczonych na zimno, l glutamina, zioła typu rumianek melisa, nie jem nic kwaśnego ani ostrego. Dużo warzyw, gotowanie na parze, kasza jaglana. Plus dodatkowo codziennie łyżeczka ziół Loremvit na prostatę https://loremvit.pl/produkt/na-prostate/. Do czego zmierzam...nie mam żadnych objawów ze strony prostaty. Jeżdżę na rowerze i sikam normalnie, żadnego dyskomfortu. Wychodzi na to że w moim przypadku czynnikiem wywołującym zapalenie były jelita. Miałem mnóstwo posiewów i badań i tylko raz znaleziono enterokoki w moczu. Może komuś to pomoże. Przez żołądek byłem zmuszony jeść bardzo delikatnie i lekkostrawnie co miało wpływ na jelita i na trawienie. Dodam że wcześniej prostata doskwierała przez rok. Od marca nie mam z nią problemów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group