Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Szybki,twardy,częsta erekcja
Autor Wiadomość
xsxsxs 

Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: google
Wysłany: Czw 12 Gru, 2013   Szybki,twardy,częsta erekcja

Witam moj problem polega na tym ze dość często staje mi penis, wystarczy, że pomyśle o czymś nie mówiąc o innych sytuacjach, a nawet tak sam od siebie staje. Gdy już to się dzieje jest bardzo twardy i sztywny, nie da sie go zgiąć wgl w żadną strone. Mogę kilka razy dojść podczas mastrurbacji pod rząd w krotkich odstepach czasu.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   

Ile masz lat pierwsze pytanie?. podczas dojrzewania miałem to samo i jak długo seksu nie uprawiam i pomyślę o tym też tak się dzieje.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xsxsxs 

Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: google
Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   

19. Dodam że od dawna i często sie masturbuje
 
 
penis.com.pl
bathmate
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   

Wiec jest to normalne w twoim wieku. Tak na marginesie radze wydłużać czas masturbacji bo będziesz miał problem z przedwczesnym wytryskiem.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xsxsxs 

Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: google
Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   

nie wiem czy normalne w moim wieku bo każdy mówi jak się slyszy ze albo nie staje albo moze kilkadziesiat minut. Moj jest tak twardy, ze moglbym kilka razy na raz nawet.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   

xsxsxs napisał/a:
nie wiem czy normalne w moim wieku bo każdy mówi jak się slyszy ze albo nie staje albo moze kilkadziesiat minut. Moj jest tak twardy, ze moglbym kilka razy na raz nawet.


To ja bym się cieszył na twoim miejscu jak możesz kilka razy tak sam mam tak że potrafię do 4x dałbym rade jeszcze ale już się nie chciało dla mnie to beznaczenia bo nauczyłem się to kontrolować i spuszczę sie na po godzinę czy 2 i to wystarczy mi orgazm jest odlotowy po takim czasie. Tak ze jestem bardzo sprawny w twoim wieku to ja mogłem dziennie po 8 razy walić i stal. Więc to normalne i ciesz się że jeszcze tyle możesz, powiem tak jak nic nie będziesz robił poziom testosteronu ci spadac szybciej bedzie Ci i nie bedzie tak stał jak teraz co robic jak najwiecej seksu i uprawiać areoby podbijaja testosteron w skrocie zdrowy tryb zycia ja do tego cwicze PC wiec jak stanie na maksa jest twardy jak skała i spokojnie moge 3, 4 numerki ale ja mowie nauczyłem sie kontrolować i spuszczam sie raz lub dwa a dobrze. Aha i laski kochają długodystansowców co ci po tym jak skonczysz w 3 min jak laska potrzebuje z 10 by dojsc ja swoja przez godzine to doprowadze do 8 orgazmow ale to tez trzeba umieć i znać ciało kobiety i co robic.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group