Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Spróbuj, jeśli chcesz
Autor Wiadomość
adanos 


Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 40
Skąd: USA
Wysłany: Pon 04 Sie, 2008   

showi2 napisał/a:
A ja się zgadzam z teorią o zmianie, sam jestem bi, ale boję się, że zostane gejem, czego po prostu nie chcę.


Kolego. Właśnie potwierdziłeś, że jesteś gejem, bo przecież biseksualista woli obydwie płcie. Twoje zdanie jest w ogóle dziwnie skonstruowane. Tak, "a ja lubię bigos, ale nie jadam kapusty."Lol.
 
 
dReAk 

Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 89
Skąd: z internetu
Wysłany: Pon 04 Sie, 2008   

chodziło mu o to że jest bi ale ma obawę że z czasem straci zainteresowanie płcią piękną więc będą go pociągać tylko mężczyźni.
_________________

Forum dla mężczyzn. Nasze życie i problemy.
 
 
adanos 


Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 40
Skąd: USA
Wysłany: Pon 04 Sie, 2008   

Okay... momencik. On akceptuje siebie jako biseksualistę, ale nie geja? Whatever, nie będę dalej komentować.
 
 
penis.com.pl
masturbator
aXo 

Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 6
Skąd: Kloi
Wysłany: Sob 16 Paź, 2010   

Cytat:
Tym samym istnieje możliwość stania się osobą heteroseksualną - na przykład za pomocą środków, jakie wymieniłem.

Sęk w tym, że żadnych środków nie wymieniłeś. Podałeś nazwę ośrodka. Ośrodka o zdecydowanie złej sławie.

Chcecie leczyc z orientacji seksualnych (czy samo to nie brzmi śmiesznie?)? To przedstawcie metody leczenia i ich konsekwencje. Otóż takie metody nie istnieją. Oczywiście mam na myśli te ZDROWE i SKUTECZNE dla zdrowia. Bo takie kwiatki jak terapia reparatywna jest odrzucana nawet przez rygorystyczny Kościół katolicki...

A co do rzekomego kolegi biseksualisty. Być może g*wno wiem, bo przecież w ogóle Cię nie znam. Ale znam ten schemat myślenia. Jest bardzo typowy dla zakompleksiałych gejów, którym świta, że wolą chłopców, ale "bi zawsze lepiej brzmi niż homo", nie? Problemem nie jest Twoja orientacja, a akceptacja samego siebie. To bardzo trudne. Ale teksty z serii "pomożemy ci wyleczyć się z twojej orientacji" tylko to utrudniają... W każdym razie nic na siłę. Najlepszą terapią jest czas i dystans do wszystkiego. Wtedy przychodzi zrozumienie i samoakceptacja - niektórzy ludzie mnie nie zaakceptują, ale mimo wszystko mogę być szczęśliwy, nawet jako homoseksualista.

Ach, no i co najważniejsze. Wszystkie, wrednie powiem, sekty z serii Pozjadaliśmy Wszystkie Rozumy I Nie Uznajemy Kłamstw Nauki - My Ci Pomożemy Jeszcze Bardziej Zniszczyć Twoje Życie Leczeniem Homoseksualizmu nie zyskały i nie zyskają dobrej sławy. Z bardzo prostego powodu. A GDZIE CI WYLECZENI? Co, pomordowali ich wściekli homoseksualiści? Czy może żadnych wyleczonych nie ma? Nie licząc panów po 40-stce, którym już nie staje, byli bi i nagle odkryli, że muszą być hetero skoro mają ślub z kobietą :]
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 16 Paź, 2010   

[quote="aXo"]
Cytat:
T Nie licząc panów po 40-stce, którym już nie staje, byli bi i nagle odkryli, że muszą być hetero skoro mają ślub z kobietą :]



a skad wiesz ze po 40 nie staje?
 
 
aXo 

Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 6
Skąd: Kloi
Wysłany: Sob 16 Paź, 2010   

Ym. Oczywiście, że staje. To był tylko przerysowany symbol w mojej wypowiedzi. Otóż nie udokumentowano trwałego i pewnego przypadku zmiany orientacji. Pojawiają się, śmiem twierdzić propagandowe, informację na jakichś portalach o panach, którzy przestali być gejami. Ale zawsze są już w późnym wieku (i nie mam tu na myśli stricte wieku 40 lat). Sądzę, że to chyba o czymś świadczy.

Poza tym zainteresowałyby się kimś takim środowiska psychologiczne, seksuologiczne etc. Pomimo wyraźnych kodeksów, badań i twardych stanowisk jest wielu psychologów/psychiatrów/seksuologów, którzy mają mieszane uczucia co do homoseksualizmu i chociaż wiedzą, że muszą informować ludzi o tym, iż jest to normalne, to osobiście mają co do tego duże wątpliwości. I chętnie udowodniliby swoje racje. Jedni nie mają po prostu CZYM udowadniać bo nie mają ani argumentów, ani badań, ani żadnych innych dowodów, a inni zakładają pseudoreligijne stowarzyszenia leczące z orientacji i są wykluczani ze środowiska. I nie wmawiajcie ludziom, że w Stanach czy na Zachodzie jest ogromny lobbing, który tłamsi wszystkie tego typu przedsięwzięcia. Obie, że tak powiem, strony są bardzo silne i zawzięte. A ani tolerancyjne USA, ani wszystko legalizująca Holandia nie są rajami dla homoseksualistów. Jest tam nadal bardzo dużo czegoś, co ludzie śmiesznie nazywają "homofobią". A nawet jeśli, to w krajach mniej tolerancyjnych już by prowadzono badania nad "wyleczonymi". A jakoś nikt niczego udowodnić nie może... Jedyne co w ostatnich latach udowodniono to to, że orientacja homoseksualna nie jest skutkiem "wadliwego" genu...
 
 
Adam67 

Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: Sro 08 Lut, 2012   

co to za głupi temat. traktujesz osoby homoseksualne jako gorsze że powinny z tego wyjść. najpierw ktoś musi chcieć a może mu jest dobrze z homoseksualizmem. ciekawe czy są też ośrodki i książki dla osób hetero, które pomogą im wyjść z heteroseksualizmu bo się z nim męczą
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013   

każdy jest jaki jest i tyle ;)
 
 
balenciaga91 

Dołączyła: 19 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Legnica
Wysłany: Sob 19 Paź, 2013   

Ja o swojej orientacji przekonałam się wchodząc na stronę http://komdax.com/forum/
polecam, tam można spotkać wiele osób o odmiennej orientacji, upodobaniach, poczytać o fantazjach seksualnych, gdzie wcześniej nie wiedziałam, ponieważ ludzie niechętnie o tym mówią. Moim zdaniem orientacja to część nas, więc nie powinniśmy karać homoseksualisty za to że czuje inaczej.

Pozdrawiam :)
 
 
Gracek90 

Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Opole
Wysłany: Sro 13 Lis, 2013   

W sumie patrząc na to co piszecie muszę przyznać, że daliście mi do myślenia.
_________________
www.skutecznyweb.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group