Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem ze wzwodem, z kilku przyczyn
Autor Wiadomość
annonim 

Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012   Problem ze wzwodem, z kilku przyczyn

Witam
Mam 18 lat i mam małe problemy ze wzwodem. Rzadko uzyskuję pełny wzwód. Dużo czytałem o tym na internecie, ale nie mogę znaleźć przyczyny.
Uprawiam seks od paru miesięcy z jedną kobietą ale nigdy nie mogłem uzyskać pełnego wzwodu, a czasem po parunastu minutach penis flaczał, mimo że czułem podniecenie co uniemożliwiało dalszy stosunek.
Przestałem się masturbować już bodajże 2 miesiące, jem dużo witamin (a+e, b, wapń, magnez, cynk, multiwitamina). Staram się trochę więcej ćwiczyć. Jestem szczupły i wysoki.
Czytałem na forach że to może być niski poziom testosteronu - jestem zmęczony za dnia, mimo że się wysypiam. Tu pytanie: nie mam pojęcia jak się zabrać za robienie wyników, gdzie dzwonić, gdzie się umawiać, bo chyba w małej przychodni nie zrobię takich badań?
Pojawia się problem stulejki: jakiś czas temu miałem takową, poszedłem do lekarza i lekarz naciągnął napletek. Bardzo bolało ale ściągnął się cały. Od tego czasu jest bardzo wrażliwy żołądź jak i napletek który jest czerwony.
Podczas wzwodu, u dołu żołędzia napletek go bardzo ściska, co wydaje mi się może być problemem niedopływu krwi. Rozciągam napletek, cały czas ćwiczę go. Ale bez skutku.
Co do krwi, wydaje mi się że po alkoholu mój wzwód jest lepszy, a na pewno dużo dłuższy. Czy to może mieć też związek z gęstością krwi? Licze na jakąkolwiek pomoc i pozdrawiam.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012   

Mierzyłeś np. ciśnienie krwi? Powinieneś udać się do lekarza bo przyczyną mogą być np. choroby serca czy naczyń krwionośnych.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
annonim 

Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012   

Nie mierzyłem, dzisiaj zmierze i napiszę co wyszło. Niedawno robiłem badania krwi, wszystko w normie.
Alkohol chyba rozrzedza krew, brałem pod uwage to że kiedy krew jest rzadka, lepiej wypełnia ciała jamiste prącia.

[ Dodano: Sob 10 Mar, 2012 ]
Ciśnienie chyba w porządku: 130/65 puls: 74
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
marekpiotr1984 

Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 5
Skąd: slask
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

A nie lepiej wziąć na to jakies tabletki? Bo jesli to ciśnienie to pewnie masz za niskie idź z tym do lekarza.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

annonim, warto jeszcze sprawdzić stan naczyń krwionośnych.
A badania krwi jakie robiłeś?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
spiderrr 

Wiek: 41
Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 50
Skąd: olsztyn
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

ja mam to samo, najlepsze i najpelniejsze erekcje po alkoholu lub na kacu, dodatkowo problem z wypelnieniem krwia penisa i zoledzia, na forach z tym problemem jest wiecej osob, a sensownej przyczyny brak.
_________________
spiderrr
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

spiderrr napisał/a:
ja mam to samo, najlepsze i najpelniejsze erekcje po alkoholu


wielu tak ma ja zas po alku nie moglem nigdy dojsc...poza tym nie polecam alku na poprawe erekcji bo na dluzsza mete rozpieprzy wszystko w organizmie wlacznie z psycha...
 
 
sooren 

Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Paź, 2013   

Chyba każdy facet po alkoholu może dłużej i więcej. Możliwe że ma to związek z ciśnieniem, może też z wyluzowaniem. A próbowałeś suplementów diety? Selectin jest bardzo dobry, większości pomaga w takich dolegliwościach
_________________
portal randkowy: http://www.polishcupidtree.com/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group