Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Tak mnie ciekawi...
Autor Wiadomość
jax 

Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 1
Skąd: W-wa
Wysłany: Wto 16 Paź, 2007   Tak mnie ciekawi...

Zaglądam czasem na to forum, i jedna rzecz mnie zastanawia. Trafiają się tu homofobi i jak mogę podejrzewać pewna część z nich wzbogaciła archiwum "Galerii dumy męskiej". Jeśli mają czymś nacieszyć wzrok innych - z pewnością sprawili wiele przyjemności temu i owemu facetowi. Wyobrażam sobie ich dyskomfort...
 
 
m4g1k_ 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 141
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Wto 16 Paź, 2007   

hehhe, bardzo błyskotliwy post :D a może jednak nie wklejają tu zdjęć (raczej nie znajdziesz w galerii zdjęcia podpisanego "JESTEM HOMOFOBEM") :P a może po prostu nie odbierają tetgo w ten sposób, że ich zdjęcia są podniecające dla gejów? :P
_________________
Te świnie chcą żyć ponad normę,
chcą mieć hajsy, tylko cash.
a Ty masz same drobne?-problem!
synek strzeż się-S.O.S
Tego kwiatu jest pół światu,
blond, brunetki, rude - bierz co chcesz!
Tylko nie trać duszy dzieciak i się strzeż,
wiesz?-S.O.S.!
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Sob 03 Maj, 2008   

jeśli zamieszczają swoje nagie fotki i jednocześnie nie wiedzą, że mogą podniecić nimi gaya to są schizofrenikami :)
 
 
penis.com.pl
viamax
matteusz 

Wiek: 33
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 17 Paź, 2008   

nie każdy homofob jest podniecający, wręcz przeciwnie :(
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013   

ja jestem wyrozumiały dla homoseksualistów
 
 
penisman 

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 190
Skąd: Radom
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013   

Homoseksualiści to też ludzie przecież, a że nasze społeczeństwo jest jakie jest, to nie ma się czemu dziwić, po prostu trzeba ignorować te przestarzałe przekonania i tyle ;)
 
 
gladiator01 

Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 16 Cze, 2015   

Ale ogólnie ostatnio jest tak, że cokolwiek napiszesz o osobach homoseksualnych, co nie będzie zgodne z ich tokiem myślenia, przykleją Ci łatkę homofoba.
Ja np. toleruję takie osoby, mogę się nawet kumplować z niektórymi, ale zakazałbym im wkładania tych obleśnych wdzianek na paradach.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2020   

gladiator01 napisał/a:
Ale ogólnie ostatnio jest tak, że cokolwiek napiszesz o osobach homoseksualnych, co nie będzie zgodne z ich tokiem myślenia, przykleją Ci łatkę homofoba.
Ja np. toleruję takie osoby, mogę się nawet kumplować z niektórymi, ale zakazałbym im wkładania tych obleśnych wdzianek na paradach.


Myślę, że trochę przesadzasz. Ja zauważyłem natomiast, że niewielka wiedza o homoseksualizmie jest wręcz porażająca. Heteropozytywni nie interesują się homoseksualizmem, nie próbują zrozumieć, natomiast mają spore tendencje do oceniania. To zapewne byłoby podstawą do nawawania takiej czy innej osoby homofoboczną. Innymi słowy to nie tok myślenia ale nieuprzejmości, brak szacunku, poniżanie, obrażanie stanowi głownie o nadaniu łatki homofoba.

Twój przykład, czy zastanawiałeś się jaki jest powód parad? Chodzi o to co się za nimi kryje, bo uwierz mi, nie jest to tylko bal niecodziennie ubranych.
 
 
mlody999 

Wiek: 24
Dołączył: 20 Gru 2020
Posty: 7
Skąd: Południowa Polska
Wysłany: Pon 21 Gru, 2020   

Nie wrzucajmy wszystkich osób homoseksualnych do worka LGBT.
Nie identyfikuje się z tym środowiskiem, nie podoba mi się to co robią. Jestem w związku z chłopakiem od około dwóch lat, żyję tak jak każdy normalny człowiek. I nie biegam z tęczową flagą jak oni ... tęczowe skarpetki, tęczowe t-shitry, bluzy i inne części garderoby. To na większość społeczeństwa wywiera negatywne odczucia. Jak widzisz tęczową flagę to od razu masz przed oczami marsze równości, osoby na nim i to co robią.
Znam osoby, które są homo, ale tego nie afiszują na każdym kroku. Każdy to szanuje i nie wchodzi z buciorami w życie tej osoby . Nie doświadczają homofobii tak jak niektórzy .
_________________
Pozdrawiam
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 21 Gru, 2020   

mlody999 napisał/a:
Nie wrzucajmy wszystkich osób homoseksualnych do worka LGBT.
Nie identyfikuje się z tym środowiskiem, nie podoba mi się to co robią. Jestem w związku z chłopakiem od około dwóch lat, żyję tak jak każdy normalny człowiek. I nie biegam z tęczową flagą jak oni ... tęczowe skarpetki, tęczowe t-shitry, bluzy i inne części garderoby. To na większość społeczeństwa wywiera negatywne odczucia. Jak widzisz tęczową flagę to od razu masz przed oczami marsze równości, osoby na nim i to co robią.
Znam osoby, które są homo, ale tego nie afiszują na każdym kroku. Każdy to szanuje i nie wchodzi z buciorami w życie tej osoby . Nie doświadczają homofobii tak jak niektórzy .


Z jednej strony musze sie tutaj z tym zgodzić. Mi rownież nie podoba się często takie afiszowanie się swoją seksualnością. Z drugiej strony, nie sądzisz, ze jeśli nie bedzie takich protestów to nie będzie zmian?
W Polsce zmiany postępuja bardzo wolno. Nie ma nawet związków partnerskich co jest dla mnie porażką.
 
 
mlody999 

Wiek: 24
Dołączył: 20 Gru 2020
Posty: 7
Skąd: Południowa Polska
Wysłany: Pon 21 Gru, 2020   

Jeśli ma to wyglądać w takiej formie jak dotychczas, nie widzę nadziei na poprawę.
Ok, związki partnerskie powinny być zalegalizowane w Polsce. Ale tylko one.
Marsze powinny przybrać inną formę, mniej wyzywającą, ale do tego przecież nigdy nie dojdzie.
Sami wiemy kto dowodzi w tych marszach i jakie osoby za tym stoją .
Nie wiem czy w Polsce jest szansa w najbliższym czasie na złagodzenie stosunków do osób odmiennej orientacji ?
_________________
Pozdrawiam
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Gru, 2020   

olaboga, odkopaliście kotleta z 2007 roku
 
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Gru, 2020   

Teoretycznie tak, ale zauważ, ze obecnie wszystko bardziej przybiera na sile. Marsze nie stają sie mniej wyzywajace ale stają się jeszcze bardziej wyzywajace i bardziej agresywne. I wydaje mi się, ze raczej sie to nie zmniejszy....
Jakie mam nastawienie? W sumie neutralne, nie bedę walczył z tym z czym walczyć się nie da. W koncu ustępstwa nadejdą, będa mozliwe związki partnerskie i sluby ale pytanie kiedy? Pewnie wtedy kiedy wymrze starsze pokolenie i kościół katolicki stanie sie mniej ważny/

Redman to Twoja fota w miniaturze?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 22 Gru, 2020   

mlody999 napisał/a:
Jeśli ma to wyglądać w takiej formie jak dotychczas, nie widzę nadziei na poprawę.


Czyli jak konrektrnie? Co byś zmienił? Jakbyś podszedł do tematu?


mlody999 napisał/a:
Ok, związki partnerskie powinny być zalegalizowane w Polsce. Ale tylko one.


No super, ale sformułowanie na końcu to co oznacza? Co tutaj miałeś na myśli?


mlody999 napisał/a:
Marsze powinny przybrać inną formę, mniej wyzywającą, ale do tego przecież nigdy nie dojdzie.


Tutaj wszystkich wrzucasz do 1 worka a to błąd. Myślisz, ze każdy g.../bi marzy aby po Marszałkowskiej przebiec się jak na występach w Rio. Otóż nie. Nie wszyscy faceci o tym marzą. Natomiast tak jak są pewne masy hetero wśród takich powiedzmy onr'owców, tak masz analogicznych tęczowo ubranych na paradach.


mlody999 napisał/a:
Sami wiemy kto dowodzi w tych marszach i jakie osoby za tym stoją.


Każdy marsz (legalny) ma swojego organizatora - zawsze, który bierze odpowiedzialność za organizację i bezpieczeństwo wydarzenia także wystarczy poszperać w Sieci.

mlody999 napisał/a:
Nie wiem czy w Polsce jest szansa w najbliższym czasie na złagodzenie stosunków do osób odmiennej orientacji ?


Póki kościół będzie Ci mówił, że nagość jest obrzydliwym grzechem, a wlewać masz się w swoją kobietę w wyłącznym celu prokreacji. Póki kościół będzie Ci mówił, że jedynie możliwy związek to kobiety i mężczyzny, puty będzie tutaj jak jest i małe szanse na zmiany.

EDIT: zapomniałem dodać, jak będzie władza reglamentować wiedzę do ludzkiej seksualności i przekonywać Ciebie i innych, że 6-latka, który nie jest aktywny hormonalnie, można nauczyć masturbacji a Ty będziesz w to wierzył, to również nie dojdziemy do żadnego sensownego współistnienia.

Kluczem jest nauka - ona ma w dupie to co myślimy. Możesz się jedynie z nią zgodzić ale wtedy zaczniesz rozumieć, że to co wyżej opisałem to jedna wielka manipulacja, która służy przede wszystkim kontroli.
 
 
mlody999 

Wiek: 24
Dołączył: 20 Gru 2020
Posty: 7
Skąd: Południowa Polska
Wysłany: Pią 26 Lut, 2021   

Tu nie chodzi o to, że gdy starsze pokolenie wymrze to się zmieni . Społeczeństwo jest negatywnie nastawione do marszów równości i jak jako g... nie mogę po prostu patrzeć na to co się tam wyprawia. Nie toleruje tej tęczowej zarazy, która próbuje wmówić nam, że mamy to wszystko tolerować, że to wszystko jest ok. Złe nastawienie ludzi do tej parady
Nie chciałbym też, aby doszło do momentu, kiedy pary homoseksualne miałyby możliwość adoptowania dzieci. To jest moralnie złe i się z tym nie zgadzam. Chciałbym mieć dzieci, ale z drugiej strony nie chciałbym krzywdzić dziecka, które by się wychowywało wśród rodziców jednej płci. Matka przekazuje pewne wartości, a ojciec inne i tak powinno pozostać na wieki wieków.
Ja się z tym pogodziłem i z tym żyję. Dziecko to nie jest przedmiot, który jak wiele par homoseksualnych - po prostu kupuje sobie wybierając w katalogu, jak jakiś przedmiot.
Żyjemy w chorach czasach.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group