Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z erekcją i dochodzeniem
Autor Wiadomość
Malina86 

Dołączyła: 30 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 30 Maj, 2012   problem z erekcją i dochodzeniem

Jestem z chłopakiem od kilku miesięcy. Od niedawna zaczeliśmy uprawiać seks. NIestety odkryłam problem mojego chłopaka. Otóż okazało się, że potrafi się masturbować nawet do 7 razy dziennie (średnio 3 razy) i niestety, gdy kochał sie ze mną nie był w stanie dojść we mnie. Czasami dochodzi nawet to zaniku erekcji. Identycznie jest gdy pieszczę go oralnie. Jedynie zaspokajam go ręką i tylko, gdy leży. poza tym trwa to jak dla mnie bardzo długo. Nie wiem czy to ma jakiś związek ale on ma dość dużego penisa (ok 22cm) i zastanawiam się czy to ze jest dosc spory to dużo krwi musi do niego napłynąc i trudniej go utrzymać w stanie całkowitej erekcji. Jednak, gdy jestem z nim widze u niego podniecenie i baardzo dużą chęć na seks. Dlatego bardzo proszę o radę, bo boję się, że ta sytuacja może zle wpłynąc na nasze relacje. Jak można pomóc? seksuolog? próbował nie masturbować się kilka dni i skonczyło się to okropnym bólem jąder i ogólnie złym samopoczuciem.
 
 
Max232 

Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: Warshawa
Wysłany: Pią 17 Maj, 2013   

Tabletki na potencję - http://zytax.pl Ze wszystkich produktów jakie wypróbowałem, muszę powiedzieć, że Zytax to najlepszy zamiennik viagry.
  
 
 
arlektaa 

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

Bez kitu to jest niestety dość popularny problem jak rozmawiam z przyjaciółkami o tym… tez tak mają ze swoimi, albo miały. Ja wzięłam sprawy w swoje ręce i popytałam o medyczne środki które mogą pomoc w takich przypadkach, i polecono mi liderin dla mojego faceta. Bierze przed stosunkiem i wszystko jest dobrze, wreszcie. Do tego zdarza się nam nawet dojść kilka razy ;) proponuje spróbować żeby się nie frustrować dłużej, nie wyobrażam sobie żeby się tak męczyć… powodzenia!
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group