Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem (a może tylko sobie wkręcam) z napletkiem.
Autor Wiadomość
Lukas_1988 

Dołączył: 05 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   Problem (a może tylko sobie wkręcam) z napletkiem.

Witam wszystkich na forum.

Oto mój problem:

Podczas spoczynku napletek całkowicie zasłania żołądź i mogę go bez problemu ściągnąć, aby odsłonić żołądź. Podczas erekcji napletek również mogę BEZ PROBLEMU ściągnąć palcami, jednakże bez przytrzymania po prostu wraca na żołądź i zasłania go W CAŁOŚCI. Wnioskuję więc, iż mam dość dużo skóry. Nie odczuwam ŻADNEGO dyskomfortu podczas stosunku zarówno w prezerwatywie jak i bez czy też masturbacji. Czasami jednak zauważam, iż w prezerwatywie po prostu żołądź jest CAŁY zasłonięty i wcale tak łatwo nie schodzi podczas sexu więc NIE MAM Z TEGO PRAKTYCZNIE ŻADNEJ PRZYJEMNOŚCI ;( (chyba że przyjemnością można nazwać masowanie pochwą skóry na penisie - bo dochodzę po tym bez problemu, ale WOLAŁBYM CZUĆ KOBIETĘ). Pytanie: Czy wszystko jest ze mną ok? Ostatnio dziewczyna tak mi założyła prezerwatywę, że nic prawie nie czułem (chodzi o to, że sam zwykle zakładam dość ciasną gumę po uprzednim odsłonięciu napletka - aby się nie zsuwał, a ona założyła sama ciasnawą gumę na zasłonięty żołądź) - czy to jest problem? Dzięki za radę! Dodam, że dochodzę normalnie i absolutnie nic nie boli.
 
 
maccow 

Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   

Kondoma zakładaj zawsze na zsuniety napletek. W przeciwnym wypadku może Ci pęknąć, a poza tym nie ma z tego żadnej przyjemności :roll:
Ja mam podobny problem. Naplet zawsze mi wraca czy tego chce czy nie :) Wkurzające, ale da się z tym żyć.
 
 
Lukas_1988 

Dołączył: 05 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   

maccow napisał/a:
Kondoma zakładaj zawsze na zsuniety napletek. W przeciwnym wypadku może Ci pęknąć, a poza tym nie ma z tego żadnej przyjemności :roll:
Ja mam podobny problem. Naplet zawsze mi wraca czy tego chce czy nie :) Wkurzające, ale da się z tym żyć.


No ok, ale w końcu przecież pod wpływem tarcia tak czy siak się zsuwa więc jak nie ma z tego przyjemności nie kumam czy to ma większe znaczenie.
 
 
penis.com.pl
masturbator
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Maj, 2013   

A ja nie mam problemu. Wystarczy odpowiednio założyć prezerwatywę.
Trzeba zsunąć napletek po podstawy penisa, normalnie rozwijać prezerwatywę ( ostatnie 5 cm wystarczy naciągnąć na ten nadmiar skóry). W ten sposób główka cały czas jest odkryta, trochę zyskuje się na obwodzie w podstawie i jest ok.
 
 
Lukas_1988 

Dołączył: 05 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Maj, 2013   

DJM89 napisał/a:
A ja nie mam problemu. Wystarczy odpowiednio założyć prezerwatywę.
Trzeba zsunąć napletek po podstawy penisa, normalnie rozwijać prezerwatywę ( ostatnie 5 cm wystarczy naciągnąć na ten nadmiar skóry). W ten sposób główka cały czas jest odkryta, trochę zyskuje się na obwodzie w podstawie i jest ok.


Ha, nie pomyślałem o tym! Spróbuję :D
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Maj, 2013   

Witam.
Lukas_1988 napisał/a:
Podczas erekcji napletek również mogę BEZ PROBLEMU ściągnąć palcami, jednakże bez przytrzymania po prostu wraca na żołądź i zasłania go W CAŁOŚCI.

A przypadkiem nie masz za krótkiego wędzidełka :?:
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Wto 11 Cze, 2013   

randy napisał/a:
Witam.
Lukas_1988 napisał/a:
Podczas erekcji napletek również mogę BEZ PROBLEMU ściągnąć palcami, jednakże bez przytrzymania po prostu wraca na żołądź i zasłania go W CAŁOŚCI.

A przypadkiem nie masz za krótkiego wędzidełka :?:


Ale jak nie czuje dyskomfortu podczas sexu to chyba ok?
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sro 12 Cze, 2013   

Tak. Wszystko ok.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013   

i jak sprawuje się penis?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group