Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Preejakulat :(
Autor Wiadomość
Henn 

Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 01 Maj, 2009   Preejakulat :(

Witam

Słuchajcie, to mój pierwszy post tutaj i strasznie się martwie, więc gdybyście mogli pomóc to byłbym BARDZO wdzięczny.
Sprawa wygląda tak - zakładając (choć nie mam takiej pewności) że na moich palcach znalazł się preejakulat, to czy moja dziewczyna może być w ciąży, jeśli możliwe że (załóżmy że tak) dotknąłem ręką preejakulatu, a jakieś 20 - 30 sekund pozniej piesciłem ją dłonią, palec wszedł niezbyt głęboko, tak na 2 - 3 cm, pochwa mojej dziewczyny była mocno wilgotna. Jest to dziewica.

Wiem na pewno że jeśli przypadkiem dotknąłem się preejakulatu, to na pewno miał on kontakt z powietrzem i był na tym palcu ok 20 - 30 sekund.

Czy moja dziewczyna może być w ciąży?
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Pią 01 Maj, 2009   

No ja bym już na wózek zbierał kase.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 01 Maj, 2009   

Nikt tu nie wyjmie szklanej kuli i nie wywróży czy jest w ciąży czy nie. Zajść w ciążę to wbrew pozorom nie jest taka łatwa robota choć ryzyko jest duże. Jak na razie pozostaje Ci czekać i na przyszłość uważać przy robocie.
_________________
PZDR BASF
 
 
penis.com.pl
bathmate
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Pią 01 Maj, 2009   

W preejakulacie nie ma plemników, a jeżeli jakieś by się znalazły to sa martwe, albo niezdolne do zapłodnienia.
Aby doszło do zapłodnienia nasienie musi być w pochwie jak najbliżej macicy i kobieta w tym czasie musi mieć dni płodne.
W twoim przypadku nie doszło do zapłodnienia bo na palcu nie miałeś nasienia. Poza tym wypłynęło by ze śluzem.

[ Dodano: Pią 01 Maj, 2009 ]
Dodam jeszcze, że pochwa ma odczyn kwaśny, a sperma ma odczyn zasadowy.
Plemniki w środowisku kwaśnym sie nie poruszają.
 
 
andrzejgadar 

Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 411
Skąd: SRC
Wysłany: Pią 01 Maj, 2009   

było>> http://www.penis.com.pl/f...der=asc&start=0
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
juhas_84 

Wiek: 33
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 3
Skąd: Janów
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009   

różnie może być...eh. na pewno zdarza sie, że ktos moze zaplodnic w sposob troche niekontrolowany. lepiej uwazaj i nie dotykaj jej jakakolwiek substancją, ktora z ciebie wychodzi. Ryzyko jest zawsze, musisz je minimalizować.
 
 
wersalka0 

Dołączyła: 27 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

przez preejakulat mozna zajsc w ciąże ale pod warunkiem ze w cewce moczowej pozoztały plemniki(np, masturbowales sie, uprawiales seks dzien , dwa wczesniej ) i wydostajacy sie płyn "zabrał" ze sobą resztki spermy z przewodu moczowego. W ten sposób plemniki mogły znaleźc sie w preejakulacie , a potem juz wiadomo co- wozek i do roboty
 
 
addam

Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 131
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

Zajście w ciążę niemal niemożliwe. Szkoda, ze autor nie napisał, jak sprawa się skończyła.
 
 
Orman 

Wiek: 38
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 17 Lut, 2010   

3tom napisał/a:
W preejakulacie nie ma plemników, a jeżeli jakieś by się znalazły to sa martwe, albo niezdolne do zapłodnienia.

Skąd taka informacja? A dlaczego stosunek przerywany tak często się nie sprawdza, nawet jeśli facet zdąży z "ewakuacją"? ;) Właśnie dlatego, że w tym, co wychodzi z Ciebie przed wytryskiem też są plemniki. I to bardzo zdolne, choć mało liczebne ;)

Powiem, że szanse na zapłodnienie w tym przypadku są nikłe, w końcu do zapłodnienia potrzeba sporej ilości plemników (niby jeden, ale właśnie jeden spośród wielu). Także bez paniki, chociaż 100% gwarancji nie daję ;)
 
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Oczywiście, że dziewczyna mogła zajść w ciążę.
 
 
alan 

Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 111
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Chyba na pewno zaszła :D :wink:
 
 
Max2443 

Wiek: 46
Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Warshawa
Wysłany: Pon 10 Cze, 2013   

Tabletki na przedwczesny wytrysk - climaxcontrol.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Sro 12 Cze, 2013   

pomagają coś te wszystkie tabletki itp? jestem ciekaw
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group