Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak miec wielki wytrysk tak jak na filmach?
Autor Wiadomość
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

ariel3351997 napisał/a:
wystarczy spojrzeć na podstawowe znaczniki, tz. zarost ciała, umięśnienie, wydolności, wielkość penisa oraz wielkość wytrysku w ml
a i tak mierzyłem się z kolegą, i to nie raz


Tutaj natomiast ja z Tobą się nie zgodzę całkowicie, gdyż ja w takim razie mam chyba bardzo dużą ilość testosteronu: owłosienie duże, wytrysk obfity, ale z drugiej strony umięśnienie takie sobie a penis zwyczajny (koło 15 - 16 cm) więc coś nie tak XD
P.S. Zazdroszczę wielkości :P
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Wto 14 Maj, 2013   

ariel3351997, bzdury wypisujesz. Zamiast bujać w obłokach, poświęć czas na coś innego (nauka, sport). Ty i twój kolega macie po 20 cm penisy i strzelacie spermą w swoim towarzystwie - no w wieku 16 lat macie takie małe penisy? Na podstawie owłosienia i innych cech fizycznych nie można stwierdzić czy ktoś ma dużo testosteronu. Nadwyżka wręcz szkodzi, a nie pomaga.
 
 
Max2443 

Wiek: 46
Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Warshawa
Wysłany: Pon 10 Cze, 2013   

Tabletki na większy wytrysk - maxatin.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group