Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Moje doświadczenia z powiększaniem
Autor Wiadomość
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

jesli nie zrobisz to bujaj na drzewo...dla mnie jestes niewiarygodny i nie rozumiem dla czego reszta forum z taka gorliwością odpisuje na twoje wypociny...
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Jeżeli chodzi o "zgięcie" penisa (nie licząc krzywizny i skrętu) to mój penis bardzo przypomina (mój jest znacznie krótszy i i ma mniejszy obwód) tego penisa:

http://i48.tinypic.com/2gxefdu.jpg

Powiedziałbym że moje zgięcie jest w jakichś 85-95% podobne.

Jest to zdjęcie ze strony profesora Perdzyńskiego. Jak napisano na stronie:

Cytat:
Wskazania do operacji

1. Duże trudności lub brak możliwości wprowadzenia prącia do pochwy.
2. Ból lub dyskomfort w czasie stosunku płciowego.
3. Obawa przed reakcjami partnerki powodująca powstrzymywanie się od życia płciowego, chęć zmiany wyglądu prącia we wzwodzie, którego pacjent bardzo się wstydził. Duże kompleksy związane z wadą.


Koszt operacji prostowania to bardzo duży wydatek ale to nie jest najgorsze, najgorszym jest to że jak w przypadku takich operacji, zawsze mogą zdarzyć się poważne skutki uboczne które raz na zawsze mnie przekreślą jako samca. Do tego podobno operacje prostowania mogą skrócić prącie co byłoby tragedią. Nie wiem jak operacja prostowania ma się do metod pogrubiania (mam na myśli Cell Harvest Method lub wszczepianie żel).
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

dzieki stary za uwage dałes mi ostateczny dowód na to że wymysliłeś sam siebie...miłego życia... :)
 
 
penis.com.pl
masturbator
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 13 Lut, 2013   

Nie rozumiem o czym mówisz. " Wymyśliłeś sam siebie? " - ja niczego nie wymyśliłem. Po prostu się mi nie udało ciało... bardzo się mi nie udało i tyle. Czy chęć posiadania zdrowego, normalnego penisa to aż tak wiele?
 
 
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 27 Mar, 2013   

A rozmawiałeś o tym problemie z rodzicami? Powiem ci tak szczerze kolego współczuje ci naprawde mam 15cm penisa standard, nie wiem jak to jest mieć mełego krzywego i cienkiego na samą myśl robi mi się smutno że są ludzie na tym świecie co mają takie problemy. Chciałbym ci pomóc w jakiś sposób ale nie moge. Myśle że moge się za ciebie i innych którzy mają taki problem jak ty pomodlić. Aby po mimo tego jakiego masz penisa znalazł sobie zajebistą kobietę która będzie ci do końca życia wierna z którą będziesz miał córkę może i 2. Oraz żeby natura ci to wynagrodziła i w przyszłym życiu miał normalnego 15 cm penisa a nawet i 20. Tak wierze w życie po życiu i wierze że jak w tym życiu jesteś skurwielem to w przyszłym będziesz miał przejebane, także staraj się po prostu być dobrym człowiekiem życie szybko mija.
 
 
Jakubek23 

Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

Ja mam 10 cm penisa i 11 w obwodzie. Codziennie się tym załamuję ale walczę z tym skutecznie,robiłem to z kilkoma dziewczynami z którymi byłem, raz miałem sytuacje co byłem z dziewczyna 2 miesiące a ta mnie bezczelnie wyśmiała zareagowałem bardzo impulsywnie, wyszła mi z chaty w jednym bucie :) Chlopie nie załamuj się wiekszość dziewczyn na to nie patrzy... ja się nie oszukuje że wielkość nie ma znaczenia bo ma to oczywiste że seks ze mną nie jest tak przyjemny jak z lepiej wyposarzonymi facetami. Pochwalę Ci się nawet że nie jedną już doprowadziłem do orgazmu co prawda , za pomocą penisa tylko jedna , ale to i tak spory sukces I Mówi Ci to gosciu co ma 10cm fujarke , czaisz? Dla prawdziwej kobiety są wieksze wartości niż kawałek mięsa....
 
 
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2013   

Jakubek23, I jak ogólnie masz dziewczyne z którą jesteś szczęśliwy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group