Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penis XXL Lubricant
Autor Wiadomość
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   Penis XXL Lubricant

"To profesjonalny żel nawilżający powodujący lepsze ukrwienie penisa. Penis staję się większy i grubszy. Żel działa już kilka minut po użyciu. Zwiększa uczucie rozkoszy i szycztowanie partnera"

Skład:

AQUA
PROPYLENE GLYCOL
ALCOHOL DENAT
POLYSORBATE-20
HYDROXYETHYLCELLULOSE
GLYCERIN
PAULLINIA CUPANA FRIUT EXTRACT
PANAX GINSENG ROOT EXTRACT
AVENA SATIVA (OAT) LEAF EXTRACT
HUMULUS LUPULUS (HOPS) EXTRACT
MENTHOL
POTASSIUM SORBATE
SODIUM BENZOATE
SODIUM SACCHARIN
BENZYL NICOTINATE
AROMA

Zapłaciłem 30zł za 150ml. Krótko mówiąc NIE POLECAM! Jedyne co czuc to palenie tego mentholu a nie daj borze gołą żołądź posamruj.... Nie kupujcie tego!
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 16 Mar, 2013   

A jakie miałeś oczekiwania co do tego?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013   

Miałęm takie oczekiwania jak napisanew pierwszym zdaniu. Po prostu wsmarowuje te składniki wchłaniają mi sięw penisa co powoduje że poprostu staje na maksa rozumiesz? Wszystki żyły na nim wychodzą i takie tam. Nie było tak, ale mam przynajmniej satysfakcje z tego że jak ktoś będzie chciał kupic ten shit to zajrzy w mój post i będzie miał opinie podaną na tacy :wink:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group