Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ***NOWOŚĆ*** PRZEŁOM W MEDYCYNIE!!!!!MOŻNA JUZ TO ZROBIĆ!!!!
Autor Wiadomość
Boski89 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 166
Skąd: Londyn
Wysłany: Sro 09 Mar, 2011   

Tabakiejro napisał/a:
nie wiem ja bym sie załamał jak bym miał 14cm mam 19 i nie jestem zadowolony ponieważ trafiłem na jedną taką co by potrzebowała 24 żeby jej było konkretnie dobrze bynajmniej tak myślę;) lepiej mieć za dużego niż za małego z takiego wychodzę założenie więc już się zastanawiam żeby sobie powiększyć ..z tą panną już nie jestem alee może kiedyś jeszcze trafie na taką głęboką ..miałem jedną taką ciasną że miała po 6 orgazmów podczas jednego więc chłopaki nie słuchajcie tych co im z 10 cm jest dobrze bo wcale nie jest 80 % polaków chciało by sobie powiększyć 19% się nie przyznaje a 1% jest zadowolonych to są statystyki które wymyśliłem przyznam się bez bicia ;)


Tyż prowda - nie ma się co oszukiwać. Jak ktoś ma małego, to ma mniejsze pole do popisu, niż gościu z twardzielem ponad 20cm - bo kto powiedział, że musi go wepchać po same jajca?
 
 
sirrah1980 

Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Internet
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012   

Tyż prowda - nie ma się co oszukiwać. Jak ktoś ma małego, to ma mniejsze pole do popisu, niż gościu z twardzielem ponad 20cm - bo kto powiedział, że musi go wepchać po same jajca?[/quote]

Święta prawda, porównując do samochodów czy maluchem czy mercedesem z punktu a do b dojedziesz, tylko komfort inny,
to napisałem ja nie maluch nie mercedes, opel astra-14cm, a jak dobrze pójdzie z phallosanem to może będzie zamiast kompaktu będzie passat
 
 
Misiak1243 

Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro 24 Paź, 2012   

Czy ktoś z tu obecnych poddał się zabiegowi? Jak tak proszę o kontakt na priv, bardzo mi zależy bo mam wątpliwości i chciałbym zadać parę pytań :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
czarnuchhh 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 2
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Sob 09 Mar, 2013   

polecam http://komdax.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group