Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     powiększenie penisa...
Autor Wiadomość
piotrek1818 

Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   powiększenie penisa...

Witam Panów,
Wiem że ten temat był poruszany z milion razy na tym forum , ale jestem nowy i nie znalazłem konkretnej odp.
A więc zastanawiam sie jak powiekszyc mojego( przynajmniej w moim mniemaniu) małego penisa. Jakich użyć metod? Tabletki, pompki, ćwiczenia... Czy jest to wgl gra warta świeczki?
Mam 18 lat i mam dziewczynę z którą chcę sie kochać ale boje sie poniżenia( ona też chce ).
Mój penis nie jest duży -14cm w zwodzie i 8cm opadnięty.Chciałbym go powiększyć o 2-3 cm, nie więcej i zwiększyć jego grubość.
Czy to jest możliwe?

Pozdrawiam
Z góry dziekuję za odp :)
 
 
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

Nie masz się czym przejmować twój penis jest jak najbardziej ok ;) A co do powiększenia jest to możliwe choć nie wiem czy będzie to aż 2-3 cm ;)
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 27 Lis, 2012   

piotrek1818 napisał/a:
Czy jest to wgl gra warta świeczki?

Nie, nie warta. Nie ma żadnych dowodów, by udało się komuś trwale powiększyć penisa innym sposobem niż operacja (która też ma swoje wady). Wszystkie inne opinie na ten temat to bzdury reklamowe wypisywane przez handlarzy "powiększaczami" w celu zwiększenia swoich zysków. A Twój penis wcale nie jest taki mały i nie musisz się obawiać poniżenia z tego powodu. Możesz spokojnie, bez kombinowania iść z dziewczyną do łóżka. Tylko pamiętajcie o zabezpieczeniu, by zbyt szybko nie stracić młodości :wink:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
piotrek1818 

Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 27 Lis, 2012   

Dziękuje za odp :) :)

[ Dodano: Wto 27 Lis, 2012 ]
A jeszcze jedno...
A co z grubością?
Da sie ją czymś zwiększyć?
 
 
mieszko1 

Wiek: 35
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012   

witam, niestety nie mogę się zgodzić tu z kolegą , da się powiększyć penisa choćby pompką , po napompowaniu penis staje się optycznie większy i grubszy o ok 30 % przynajmniej w moim przypadku, extendery też dobrze działają na powiększanie po przez rozciąganie, wszystko jest kwestią podejścia do sprawy, jeżeli ktoś to traktuje poważnie i do tego ćwiczy powiększenie jest jak najbardziej możliwe, nie mówię tu o 6 cm ale 2-3 cm jak najbardziej jest to realne .
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 28 Lis, 2012   

mieszko1, czytaj ze zrozumieniem.

randy napisał/a:
Nie ma żadnych dowodów, by udało się komuś trwale powiększyć penisa innym sposobem niż operacja (która też ma swoje wady).

To, o czym Ty piszesz, to nic innego jak opuchlizna. Po odstawieniu pompki Twój penis wróci do pierwotnej wielkości. Wydajesz niemałą kasę, marnujesz bardzo dużo czasu, ryzykujesz impotencję czy też uszkodzenie penisa by, na dobrą sprawę, nie osiągnąć nic. Dla mnie to głupota.

piotrek1818, co do pogrubienia penisa możliwości są odrobinę większe niż przy rozciąganiu (choćby żel Macrolane). Jak chcesz to sobie o tym poczytaj. Ale tu też nie ma rozwiązań idealnych. IMO również gra nie warta świeczki.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 19 Gru, 2012   

randy napisał/a:
mieszko1, czytaj ze zrozumieniem.

randy napisał/a:
Nie ma żadnych dowodów, by udało się komuś trwale powiększyć penisa innym sposobem niż operacja (która też ma swoje wady).

To, o czym Ty piszesz, to nic innego jak opuchlizna. Po odstawieniu pompki Twój penis wróci do pierwotnej wielkości. Wydajesz niemałą kasę, marnujesz bardzo dużo czasu, ryzykujesz impotencję czy też uszkodzenie penisa by, na dobrą sprawę, nie osiągnąć nic. Dla mnie to głupota.

piotrek1818, co do pogrubienia penisa możliwości są odrobinę większe niż przy rozciąganiu (choćby żel Macrolane). Jak chcesz to sobie o tym poczytaj. Ale tu też nie ma rozwiązań idealnych. IMO również gra nie warta świeczki.


To wytłumacz jak ja powiększyłem ćwiczeniami rok temu o 2 cm i to zostało nadal mam opuchliznę??. Ja nie kłamie bo po co mam to robić nie zarabiam na ćwiczeniach.
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 22 Gru, 2012   

kadeon, możesz to udowodnić?
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 22 Gru, 2012   

Nie nie mogę bo zdjęć nie robiłem nie wiedziałem i tak jak Ty myślałem że to nie zadziała. Ale od połowy stycznia jadę z ćwiczeniami zdjęcia zrobię po kilku mies ćwiczeń przed i po nie wiem czy będzie widać na moim aparacie bo to komórka ale powinno.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 22 Gru, 2012   

kadeon napisał/a:
Nie nie mogę

Dla mnie w tym momencie dyskusja się kończy.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 22 Gru, 2012   

randy napisał/a:
kadeon napisał/a:
Nie nie mogę

Dla mnie w tym momencie dyskusja się kończy.


Spoko nie musisz wierzyć zobaczysz za parę miesięcy moje zdj zmienisz zdanie pozdro.
 
 
hala58 

Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 16 Sty, 2013   

Może i warto. Sprawdźcie tu http://komdax.com
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 21 Sty, 2013   

hala58 napisał/a:
Może i warto. Sprawdźcie tu http://komdax.com


Co warto? kolejna reklama innego forum i tyle :P
 
 
penis.com.pl
viamax
czarnuchhh 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 2
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Sob 09 Mar, 2013   

http://komdax.com polecam:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group