Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jakość wykonania pompek
Autor Wiadomość
blubaju 

Wiek: 42
Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 21 Sty, 2013   Jakość wykonania pompek

Witam:

Mam pytanie, jak u was jest z tą żywotnością cylinderków w pompkach?, nie wyrabiają się po jakimś nie długim czasie?, i nie robią już wymaganego podciśnienia? :roll:

Bo ja to mam pecha chyba do tych pompek
Pierw miałem X FACTOR ENLARGER PUMP z "pistoletem" po jakimś miesiącu tłoczek się wyrobił i nie dawał odpowiedniego podciśnienia.
Drugą pompką była :
http://intymnosc.pl/sucke...pka-p-1061.html

tylko wersja bez cyfrowego manometru, i podobnie po około trzech tygodniach, już słabo zasysała.

Efekty stosowania tych pompek są ogólnie dla mnie zadowalające :D , tylko ta ich jakość wykonania(tłoczków) jest strasznie zła. Przecież kupowanie co miesiąc nowej pompki, bo wcześniejsza się wyrobiła to się mija z celem :evil:
 
 
janstando 

Wiek: 38
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 19
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   

witam, masz racje te gumki się robią mało szczelne po pewnym czasie, trzeba używać jakiegos żelu żeby był poślizg jak się wkłada penisa. Ale i tak z tych wszystkich polecam kupić bathmate , są dożywotnie nie ma tam sie co zepsuć i efekty lepsze niż przy próżniowych pompkach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group