Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy oslaniac zoladź napletkiem czy nie ?
Autor Wiadomość
banalos 

Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   Czy oslaniac zoladź napletkiem czy nie ?

Pytanie do szanownych forumowiczów:

Czy jesli ma sie taka mozliwosc to czy na co dzień miec zaslonieta czy odslonieta zoladź napletkiem ?

Jakie sa za a jakie przeciw ?

pozdrawiam
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Wedle upodobania.
_________________
PZDR BASF
 
 
Znachorek 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 59
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Sob 06 Cze, 2009   

Za odslonietym sa:
-higienia
-poczucie chłodu

za zakrytym sa:
-wlasciwie to nic
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 06 Cze, 2009   

Znachorek napisał/a:
Za odslonietym sa:
-higienia


Dziwne z tą higieną. Napletek jest po do aby ochraniać żołądź, przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak otarcia itp. Jak również przez zarazkami i bakteriami. Więc jaką Ty masz higienę na myśli?
_________________
PZDR BASF
 
 
Znachorek 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 59
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Nie 07 Cze, 2009   

Masz racje nie przemyslalem tego, chodzilo mi bardziej o to ze gdy amy osloniety to wtedy szybciej produkuje sie mastka i gdy jest osloniety jest tam wtedy "cieplo" i bakterie maja idealna pozycje do rozmnazania sie.

Z otarciami masz racje, ale w koncu ludzie obrzezani radza sobie jakos z tym.
A z bakteriami tez masz racje, lecz jesli by w obu przypadkach utrzymywal higienie to sadze ze nie musialby sie tego bac
 
 
artiii 


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 27
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

chodzenie z zsunietym napletkiem ma swoje zalety,kiedy juz naskorek zoledzi wyschnie wcale sie nie odczuwa dyskomfortu , jest to nawet przyjemne odczucie gdy zoladz jest taka odslonieta .Jest higieniczniejsze chociazby przez to ze gdy sie mocz oddaje zadne jego sladowe ilosci nie pozostaja pod napletkiem.Jesli Cie interesuje chodzenie tak przez dluzszy czas to jest taka specjalna technika ulozenia napletka tak by sie nie zsuwal spowrotem na zoladz.
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

artiii napisał/a:
Jesli Cie interesuje chodzenie tak przez dluzszy czas to jest taka specjalna technika ulozenia napletka tak by sie nie zsuwal spowrotem na zoladz.

możesz coś więcej o tej technice napisać?
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
artiii 


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 27
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

sprobuje opisac te technike : najlepiej uzyc do tego malej lyzeczki a konkretnie tej czesci ktora trzymamy w reku .Dobrze jest rowniez posmarowac ja jakims kremem.I tak:zsun napletek do konca , nastepnie przyloz rekojesc lyzeczki do penisa od gory i rownolegle tak by jej koniec znajdowal sie ok 15 milimetrow za zoledzia.Nastepnie zsun napletek.Kolejny krok to trzymajac lyzeczke w podonym polozeniu wzgledem zoledzi przemieszczac ja wokol niej tak by powstal fald podobny do naturalnego tyle ze ten bedzie znajdowal sie znacznie dalej w kierunku nasady penisa.Jak zrobie jakas fotke to pokaze jak to wyglada .Powodzenia zycze :)

[ Dodano: Pią 27 Kwi, 2012 ]
tak to wyglada

zd10.jpg
Plik ściągnięto 603 raz(y) 19,61 KB

 
 
Johny20556 

Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

artiii, wiesz może dlaczego po dłuższym czasie chodzenia z podwinietym napletkiem
koło wędzidełka pęcznieje i boli przy dotyku ?
 
 
stefffffcio 

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 74
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Zwykłe podrażnienie, na początku zawsze tak jest, przejdzie :)
_________________
gg: 15545620
 
 
 
Johny20556 

Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Poznan
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

stefffffcio, te podrażnienie zejdzie samo czy mam robić jakieś okłady ?
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Po co robić takie sztuczki? Najlepiej pozbyć się napletka - i po sprawie

[ Dodano: Sro 07 Lis, 2012 ]
wygląd podobny, a główka stale odsłonięta, sucha i CZYSTA

[ Dodano: Sro 07 Lis, 2012 ]
jak dodać zdjęcie? chciałem, ale go nie ma.

[ Dodano: Wto 13 Lis, 2012 ]
Jestem zwolennikiem odsłoniętej główki, sam chodziłem tak przez kilka lat, ale zawsze skóra i tak w którymś momencie zsuwała się. Co do higieny to uważam, że odsłonięta główka jest zawsze czysta - oddając mocz i tak zawsze pod napletkiem cos zostawało i po pewnym czasie, mimo częstego mycia, wydawało mi się, że coś pachnie nie tak. Czułem to podczas kolejnego oddawania moczu. Poza tem pod skórą są idealne warunki do rozwoju bakterii (ciepło i wilgotno). Dlatego zamiast męczyć sie ze zwijaniem skóry, po prostu poszedłem na zabieg i cały napletek usunąłem. Teraz ma z tym święty spokój, a penisk jest zawsze czysty i moim zdaniem bardziej estetyczny. Na innym forum można porównać stan sprzed usunięcia i po.
_________________
janek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group