Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jaka pompka na mój rozmiar?
Autor Wiadomość
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 11 Paź, 2012   Jaka pompka na mój rozmiar?

Witam mam 20 lat i jestem ciekaw co sądzicie na temat pompek erekcyjnych? Ogólnie jestem zainteresowany właśnie kupnem takiej pompki ale problem w tym że te pompki mają strasznie duży obwód (17-19cm)a mój penis ma 12 w obwodzie i 15 w długości, więc byłbym wdzięczny jakbyście przesłali mi jakies linki z odpowiednimi pompkami lub jeżeli ktoś ma podobne wymiary do moich i kupił pompke z takim obwodem jak podalem chciałbym żeby podzielił się opinią czy warto (rezultaty czy ich brak, a może dyskomfort, ból?), dodam tez ze chciałbym kupic pompke z pistoletem a nie gruszką. Po za tym chce cwiczyc metodą nosferatiego, lecz on pisze żeby pompowac dopóki nie wypełni penis po brzegi całego klosza (oczywiście małym cisnieniem) tylko to jest chyba nie możliwe jak mam takie wymiary penisa i obwód klosza np 19cm
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 11 Paź, 2012   

Witaj tak się składa ,że ćwiczę metodą nosferatiego (nie wiem czemu akurat tak ta metoda się nazywa ,ale ok. ;-) ) już ponad rok. Więc co sądzę o pompce do penisa? Sensownie używana daje całkiem satysfakcjonujące rezultaty. Ja sam zaczyczałem z obwodem 12,5 cm więc nie wiem czym się na razie martwisz jak jeszcze w ogóle nie ćwiczyłeś w ten sposób. 18-20 cm cylindry w obwodzie są standardowymi. Ja sam zaczynałem ćwiczyć w 18 cm. Co do bólu i dyskomfortu to raczej to drugie no chyba ,że będziesz stawiał na niekontrolowane podciśnienie. Teraz czy warto? Ja przez rok ćwiczeń uzyskałem niecałe 3,5 cm na długości w obwodzie trochę lepiej bo na dzień dzisiejszy 3,6 cm. Choć przyrost na długości mógłby być pewnie i większy ,ale od dawna moją uwagę w ćwiczeniach zajmuje tylko obwód. Coś tam sobie przypominam ,że Nosferatis nikomu nie każe wypełniać cylindra bo to zależy od tego jak penis reaguje na takie ćwiczenia. Choć ,autor napisał coś takiego widocznie dlatego ,że nie miał z tym problemu po ok. miesiącu ćwiczeń. Dlatego najpierw zacznij ćwiczyć i się przekonaj jak penis reaguje na takie ćwiczenia. Kluczem jest przede wszystkim codzienny trening.
_________________
Nosferatis
 
 
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 12 Paź, 2012   

Dzięki wielkie i życze wymarzonych efektów pozdro :)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
kamillo1 


Wiek: 46
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 16
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 12 Paź, 2012   

hej , to jest serio dobra pompka, cena nawet jest ok bo 150 zyla i ma mały otwór , potrzebny jest krem czy jakiś żel żeby wsadzić penisa bo jest ciasno , oblukaj sobie. pozdro ! http://intymnosc.pl/pump-...jemy-p-715.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group