Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penilarge tabletki powiększające penisa
Autor Wiadomość
patrykf12 

Wiek: 38
Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Ełk
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   Penilarge tabletki powiększające penisa

Witam, zacząłem kuracje tabletkami penilarge, mam za sobą już miesiąc i parę dni jak na razie efekty są mizerne ok 1 cm w długości i delikatnie grubszy podczas erekcji. Mam jeszcze 2 opakowania jaki efekt mogę osiągnąć maksymalnie ? Oprócz tego używam co drugi dzień pompki wodnej . Jeżeli ktoś przechodził taką kuracje jak ja teraz proszę o wypowiadanie się, ( interesują mnie tylko wypowiedzi ludzi którzy faktycznie je przyjmowali ) pzd Patryk
 
 
kajok 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 05 Paź, 2012   

Osobiście stosuję pompkę i różne kremy. Efekty są, ale bardzo powolne. Daj znać ile ci urosło po tych tabletkach.
 
 
janstando 

Wiek: 37
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 19
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sob 06 Paź, 2012   

hej , też się zmagam z tymi tabletkami ale zamiast pompki mam andro penisa i jest w porządku na początku troche niewygodnie mi sie z tym chodzilo bo wiecie 6 h dziennie z czyms na ptaku założonym hasać to nie lada wyczyn, ale teraz jest ok i najważniejsze że coś tam się rusza są efekty a to najbardziej człowieka cieszy, łatwo panowie nam nic nie przyjdzie , tabsy i ćwiczenia , extendery i pompki i damy rade.
 
 
penis.com.pl
andropenis
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

pompke powinno się stosowac codziennie dla najlepszych efektów no chyba ze masz opuchlizne lub czas ci nie pozwala w innym temacie niejaki nosferati który dzieli się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pompką mówi że seks lub masturbacja spowolniają przyrost
 
 
danielos1129 

Wiek: 35
Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

O tabletkach moze najpierw warto sprawdzic i o nich poniuchać ^^ Bo to nie są żarty.... Ja wyniuchalem opinie na jego temat, trzymajcie
 
 
boy2010 


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 761
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 20 Paź, 2014   

xxxy ludzie będą zawsze w coś wierzyć , więc zawsze znajdą się ci którzy im wcisną jakiś ''kit'' byle tylko zarobić na nich :roll:
 
 
Sabayjoo

Wiek: 38
Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 2
Skąd: thailand
Wysłany: Wto 27 Lis, 2018   

danielos1129 napisał/a:
O tabletkach moze najpierw warto sprawdzic i o nich poniuchać ^^ Bo to nie są żarty.... Ja wyniuchalem opinie na jego temat, trzymajcie

Thank you for this answer.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 28 Lis, 2018   

 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group