Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Powazne skrzywienie prącia. Prosze o opinię
Autor Wiadomość
94gość 

Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Stolica
Wysłany: Nie 03 Cze, 2012   Powazne skrzywienie prącia. Prosze o opinię

Temat wyjaśniony do zamknięcia
  
 
 
kolega007 

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 29
Skąd: z tąd
Wysłany: Nie 03 Cze, 2012   

Jak dla mine wszystko ok :)
Mam podobnie tylko do dołu I nigdy nie słyszałem narzekań... :P a wręcz przeciwnie :D
 
 
94gość 

Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Stolica
Wysłany: Nie 03 Cze, 2012   

Trochę mnie uspokoiłeś, dzięki

Czy ktoś mógłby się jeszcze wypowiedziec na ten temat
 
 
penis.com.pl
viamax
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   

Wszystko jest jak najbardziej ok... Niektóre kobiety nawet bardziej zaspokaja taki penis więc nie masz się czym martwić ;)
 
 
94gość 

Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Stolica
Wysłany: Pią 08 Cze, 2012   

Mimo to prosze o jak najwięcej wypowiedzi?!
 
 
Piotr05 

Wiek: 27
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 40
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 16 Cze, 2012   

moim zdaniem będzie go ciężko włorzyć
 
 
 
94gość 

Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Stolica
Wysłany: Nie 17 Cze, 2012   

no włąśnie widze że sa róznice zdań dlatego chce by jak najwięcej osób się wypowiedizało
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012   

nie wydaje mi sie, żebyś miał jakiś problem podczas stosunku...to skrzywienie nie jest takie wielkie :) poza tym pochwa to nie jest sztywna rura PCV i dopasowuje sie do kształtu i rozmiaru... :twisted:
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 19 Cze, 2012   

Ciekawe skąd faceci z prostym penisem wiedzą czy będzie przeszkadzało czy nie.

Tego typu krzywizna bardzo utrudnia manipulację penisem. Większość pozycji odpada bo nie będzie można penisa w odpowiedni sposób ustawić.
 
 
94gość 

Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Stolica
Wysłany: Wto 19 Cze, 2012   

jetsescie wstanie określic w stopniach zgięcie pracia?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Cze, 2012   

94gość napisał/a:
jetsescie wstanie określic w stopniach zgięcie pracia?


nie wiem czy sa jakies tabele okreslające stopień skrzywienia :) natomiast jestem przekonany, że kobieta ujeżdżająca Twojego penisa nie bedzie narzekała :twisted:

PrzegralemZycie napisał/a:
Tego typu krzywizna bardzo utrudnia manipulację penisem. Większość pozycji odpada bo nie będzie można penisa w odpowiedni sposób ustawić.
człowieku nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz...''manipulacja penisem, w odpowiedni sposób ustawic'' co ty pierdoolisz gościu idź w końcu do tej dziwki i zobacz cipke na żywo albo k... idź skocz z mostu i nie pierdol głupot... :mrgreen:
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012   

Cytat:
człowieku nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz...''manipulacja penisem, w odpowiedni sposób ustawic'' co ty pierdoolisz gościu idź w końcu do tej dziwki i zobacz cipke na żywo albo k... idź skocz z mostu i nie pierdol głupot... :mrgreen



Widzę ze nigdy nie miałeś styczności z krzywym penisem. Otóż tego typu utrudnia nie tylko umieszczenie go w pochwie ale i może spowodować o wiele większe szkody. Przykładowo, jeżeli kobieta jest "na tobie" i z penisem wewnątrz odchyli się zbytnio w kierunku przeciwnym do skrzywienia może spowodować nie tylko ból u faceta ale i uszkodzić mu prącie. To nie przykład wyssany z palca a gdzieś wyczytany. Krzywego można doprowadzić do poziomu, ale już przesunięcie go troszkę niżej boli. W przypadku prostego, można śmiało nim manipulować we wszystkie strony o sporty kąt i nic się nikomu nie dzieje. Tu sytuacja ma się inaczej.
No i sam fakt, że naturalnie odchyla się do zbytnio do góry może u kobiety powodować ból w pozycjach od tyłu. To również przykład wyczytany. Pisano tam, że penis "uderzał w kręgosłup" co ma sens i jest uzasadnione fizjologicznie.

Krótki penis + bardzo krzywy penis = jedyna, może dwie pozycje w których stosunek jest możliwi i nie stanowi większego problemu (prócz tego że ciągle wypada) dla obojga partnerów.

Ja jestem ciekawy dlaczego w tego typu sprawach wypowiadają się mężczyźni których problem nie dotyczy. Chyba opinia kobiet albo facetów z podobną krzywizną jest bardziej wiarygodna niż kogoś kto nie pojęcia o problemie.
 
 
stefffffcio 

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 74
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

problemów przy seksie waginalnym nie będziesz miał żadnych, conajwyżej przy "lodziku" będziesz drażnił dziewczynie górno-tylną ścianę gardła - deepthroat może być bardzo trudny :P
_________________
gg: 15545620
 
 
 
penis.com.pl
viamax
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Stefcio, no głebokie gardło odpada przy krzywym penisie :P
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group