Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak rozciągnąć skórę
Autor Wiadomość
troll123 

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 4
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro 30 Maj, 2012   Jak rozciągnąć skórę

Witam, mam 14 lat i mój problem jest taki

Mój napletek jest nie rozciągnięta ale nie mam stulejki, miałem robione wszystkie badania od początku życia i nic takiego nie było wykryte.Czy dalibyście mi porady jak rozciągnąć napletek.W zwodzie prawie nie mam problemu ze zdjęciem napletka ale skóra pod żołędziem jest zmarszczona.Proszę o pomoc.
 
 
sasza1984 

Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Krk
Wysłany: Sro 30 Maj, 2012   

Jak byłem mały to też miałem podobny problem i poradziłem sobie z nim w ten sposób: przy sikaniu trzymałem koniec napletka w ten sposób, żeby mocz gromadził się pod napletkiem. W takim stanie przytrzymywałem kilkanaście sekund po czym puszczałem skórę. Po pewnym czasie wszystko się ładnie porozciągało i do dziś nie mam żadnych tego typu problemów :)
 
 
Manek

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Pią 01 Cze, 2012   

Też miałem taki problem, i poradziłem sobie z nim naciągajac napletek podczas ciepłej kąpieli, wtedy skóra jest bardziej podatna na rozciąganie.
Wyglądało to tak, że podczas wzwodu naciągałem ręką napletek maksymalnie ile dało radę, tak że czułem lekki ból i trzymałem 5 -10 minut. dosłownie po 2 tygodniach było widać różnice.
Do tego masturbowałem się z ściągniętym napletkiem też podczas kąpieli (oczywiście trzeba jakies smarowidło użyć :) ). Mineło z 2 miesiące i napletek z ciasnego, przylegającego do rowka, zrobił się luźny i opadniety o jakieś 1,5-2 cm od rowka
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
dlugigruby 

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Z daleka
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Też rozciągałem w kąpieli. Myślałem, że potrwa to tydzień a po drugiej z kąpieli samo schodziło
 
 
troll123 

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 4
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

Mam jeszcze jedno pytanie. Robiłem ćwiczenia jak mówiliście. Podczas zwody mogę ściągnąć napletek do samego końca i nic nie boli ale czy to normalne że sam wraca pod żołądź?
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

Pod żołądź - normalne. Jakby wracał na żołądź byłoby już trochę gorzej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group