Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     nagość na basenie
Autor Wiadomość
man18 

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 8
Skąd: Wwa
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   nagość na basenie

hej:)
mam pytanie. co sądzicie o nagości na basenie tj. pod prysznicami i w szatni? jak to jest na waszych basenach? a Wy sami się przebieracie nago przy wszystkich?
 
 
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

Wg. mnie nagośc na basenie jest czymś naturalnym. Niestety nie w Polsce. Ludzie w Polsce, jeśli przebierasz sie przy szafce, a nie w przebieralni patrzą na ciebie jak na nienormalnego zazwyczaj. Na szczęście ja chodze na basen z kumplami i juz ich wyedukowałem że w szatni na basenie, nie ma potrzeby chodzić do przebieralni aby założyć kąpielówki :wink: Ja przebieram sie normalnie przy szafce, nie zwazając na otoczenie wokół mnie. Niech się gapią jak chcą, co mi to przeszkadza? Pod prysznicami tez normalnie ściągam kąpielówki żeby sie umyć i przed i po. Ale niestety większośc facetów bierze prysznic w kąpielówkach, a przebrać idzie sie do przebieralni lub kombinuje z ręcznikiem, co wygląda żałośnie.
  
 
 
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

No i co z tego że komuś ręcznik spadł ręcznik? Każdy facet ma to samo miedzy nogami, mniejsze, większe ale to samo. Nie widze w czym problem że ręcznik spadł. Nie ma czego się wstydzić ludzie. dajcie spokój z tą pruderią! Zobaczcie wszędzie wokół nas zachód, południe, północ wschód. Nigdzie nikt nie robi z tego problemu.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
man18 

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 8
Skąd: Wwa
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

ja uważam, że to zależy od człowieka. chociaż i tak każdy z nas ma to samo między nogami(no prawie to samo;) jedni mają większego inni mniejszego, ale uważam, że nie ma w tym nic dziwnego, że ktoś się przebiera bez ręcznika przy szawce. niekiedy głupio tak samemu jest się rozebrać, ale jak już ktoś tak zrobi to niektórzy podłapują temat i to samo czynia
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

http://www.penis.com.pl/f...t=216&start=780
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

dokładnie taki sam temat już istnieje. w dodatku jest jednym z najobficiej komentowanych :wink:
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=216
proszę administrację (jeśli takowa jeszcze istnieje) o połączenie obu tematów.
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
man18 

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 8
Skąd: Wwa
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

a soreczka faktycznie istnieje, nie sprawdziłem dokładnie :)
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Szatnia służy do przebierania, więc się w niej przebieram. Po co mi osobne pomieszczenie? Poza tym uważam, że nagość to rzecz piękna i szatnie powinny być koedukacyjne. Wstydzić się? Nie ma czego, bo przecież i tak każdy wie co każdy ma, a strój "Adama i Ewy" jest najpiękniejszy.
W domu czy gdzieś indziej też pod prysznicem się kąpiesz w kąpielówkach? Zawsze nago. Po to są te prysznice, aby ten chlor i brud z siebie zmyć, więc kąpiąc się w kąpielówkach nie wyczyścimy się dokładnie.
 
 
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Otóż to właśnie :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group