Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     macrolane - konkrety
Autor Wiadomość
sylwior

Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 2
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012   macrolane - konkrety

Jest kilka tematów o pogrubianiu metodą macrolane, ale żadnych konkretów.
Chciałbym dowiedzieć się w jakiej klinice najlepiej to zrobić. Może ktoś jest po zabiegu i ma jakieś zdjęcia przed i po. W internecie jest kilka zdjęć, ale nie ma w zwodzie. Ciekawi Mnie jak bardzo zmienia się penis po tym zabiegu i czy warto. Czytałem, że czasem pojawią się w zgrubienia i nie wygląda to dobrze.
Proszę o kilka opinii - dzięki.
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012   

?yyt
  
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012   

przede wzystkim odrazam klinikie New Look w WArszawie i klinike Brazylia w KAliningradzie, nawet na tym forum znajdziecie kilka opinii tych negatywnych na temat przeprowadzanych tam zabiegow i operacji, w dziale o operacjach opisalem sam swoja operacje ktora tam przeszedlem. Jesli chodzi o sam MAcrolane, nie znajdzicie takich zdjec a jesli tak to kilka poniewaz nie jest to ani dobra ani "ladna metoda" poniewaz tak jak piszecie zgrubienia nierownosci to prawie reguła, aczkolwiek moze akurat bedziecie tymi szczesciazami ktorym "dobrze" to zrobia....
 
 
penis.com.pl
bathmate
sylwior

Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 2
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2012   

Ciekawi Mnie tylko czemu sporo klinik chwali się, że w ciągu miesiąca wykonuję nawet 15 takich zabiegów. Czy zawsze występują te"niedoskonałości"...
A gdzie dokładnie wstrzykiwany jest preparat ?? Chodzi Mi o to czy cały Penis jest powiększony, aż do żołędzia ??
A gdzie można obejrzeć zdjęcia tych zgrubień ?
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2012   

do zoledzia nikt nie wstrzyknie ci niczego, zel wstrzykuje sie tylko do "trzonu" dlaczego nie ma nigdzie zdjec?? z tego smaego powodu dla ktorego nie znajdziesz zdjec spapranych zabiegow bo zadna klinika nie zrobi sobie antyreklamy bo nikt by sie na to nie decydowal, poczytaj nawet to forum i znajdziesz tu same negatywne opinie dotyczace tego typu zabiegow. Dlaczego sie chwala?? bo jak inaczej maja przyciagnac klienta, klinika w ktorej ja bylem twierdzila ze robi 20 zabiegow miesiecznie a po przyjedzie tam zobaczylem ze jest to fizycznie niemozliwe poniewaz mieli tylko jedno pomieszczenie oddzielne dla mezczyzn do "mieszkania" bo akurat po tej operacji trzeba byc 5 dni wiec jakim cudem oni chcieli by robic 20 zabiegow miesiecznie :) uwierz naprawde nie slyszalem zeby ktos byl z tego kiedykolwiek zadowolony....poprostu zeruja na ludzkim nieszesciu i komplekasach i wiedza ze wiekszosc facetow zaplaci kazde pieniadze zeby tylko cos z tym zrobic
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group