Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy zostane ojcem
Autor Wiadomość
kilerfresh

Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 10
Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   Czy zostane ojcem

Mam takie troche delikatne pytanie i mysle ze mi doradzicie a nie zdolujecie maxymalnie, wiec tak kochalem się z dziewczyna no i gumka pekla w polowie i się ze zesunela ale nawet się nie spuscilem tylko miałem minimalne te uplywy nie wiem jak to nazwac i czy z tego tez może zajsc w ciaze powiem jeszcze ze dopiero co skonczyl się jej okres na dniach
 
 
morfi

Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 4
Wysłany: Pon 15 Maj, 2006   Re: Czy zostane ojcem

Najlepiej bedzie jak kupisz w ciagu 72h po wpadce specjalna tabletke do zwalczania plemnikow...nie wiem jak ona sie nazywa i nie mam rowniez pojecia czy mozna ja kupic bez recepty w aptece w kazdym badz razie jest bardzo skuteczna. Druga metada rowniez niezbedna jest kupno testu ciazowego, ale dopiero taki tescik daje wynik po jakis chyba 2 czy 3 tyg od momentu stosunku - oczywiscie moge sie mylic co do dni :lol:
Odp na drugie pytanie: Nigdzie nie jest napisane, ze w 100% masz pewnosc ze partnerka w ciaze nie zajdzie nawet po skonczeniu okresu. Niby sa te dni niepolode ale z drugiej stronu kazda kobieta przezywa to inaczej takze nie sugerowalbym sie tym stwierdzeniem :roll:
 
 
Cichopeczek

Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 23
Wysłany: Pon 15 Maj, 2006   

Mówisz o tej cieczy nawilżającej członka...w niej też są plemniki. Pocieszyć mogę Cię faktem, ze prezerwatywy przewaznie są pokryte "płynem" plemnikobójczym....wiec...jako ze tych plynow niewiadomo ile nie jest...jest duza szansa,ze przy samym plynie większosc mogla paść....
Tabletka PO byłaby niewątpliwie czyms co mogloby dac Ci niemal 100% pewnosci...jednak szczerze mowiac...powiem tak
Wierzę w Ciebie...i wierzę że będzie dobrze.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Alexoro
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Maj, 2006   

Ja też wyraże przypuszczenie i nadzieje , że nie będziesz ojcem choć to raczej zaszczyt niż coś złego .Chociaż widać po poście , że nie jesteś do takiej roli przygotowany i masz zapewne jeszcze czas do tej roli.Następnym razem uważaj baczniej i dobrze , że pomyślałeś i nie doszedłeś do finału w swojej kobiecie :) :):) .Na przyszłość używaj durexów , uważaj na ruchy i zapamiętaj adres na wszelki wypadek :arrow: [size=14]http://www.wpadka.pl/[size].Pozdrawiam):)
 
 
con brio

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 107
Wysłany: Sob 20 Maj, 2006   

Temat ciągle powracający. Pęknięta prezerwatywa. Dramat.
na czczęście nie każdy stosunek kończy się ciążą. Żeby tak było to liczyliby nas w trylionach a nie w miliardach. :lol:
Najlepiej kupować prezerwatywy w aptece. Są troche droższe ale gatunkowo o wiele lepsze.
Znam ten "ból". Niema bardziej żenującego widoku niż męszczyzna ze strzępami pękniętego kondomu z ociekającą spermą na sterczącym penisie po stosunku. Szok i żarzenowanie. :cry:
 
 
HEBRUS

Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 2
Wysłany: Sro 24 Maj, 2006   

nie masz sie co martwić. po pierwsze, jesli miałes prezerwatywę, to luz..wczesniej wspomniany srodek plemnikobójczy zrobił swoje..a po drugie: jesli twojej kobiecie skończyła sie miesiączka na dniach to tez wyluzuj, okres płodny pewnie jeszcze nie nastapił/jesli było to nie więcej niż na 7 dzień po okresie/... wierz mi ...razem ze swoja narzeczoną lecimy w taki sposób od 2 lat bez gumy... :-D
 
 
kilerfresh

Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 10
Wysłany: Czw 01 Cze, 2006   

Ja mam jeszcze jedno pytanie czy jak u dziewczyny pojawi się taka kreseczka, która ciągnie się od pępka do narządów płciowych to oznacza ze jest w ciąży
 
 
Elektron

Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 27
Wysłany: Czw 01 Cze, 2006   

Tak na szybko według mnie to oznacza tężec, albo inne zakażenie w tym stylu :o
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Pią 02 Cze, 2006   

kilerfresh -
primo - żaden ginekolog nie zastosuje u Twojej Dziewczyny tabletki wczesnoporonnej (która oferował Wam "morfi"). Najpierw dostałaby burzy hormonów a później zaczęłyby jej wypadac włosy (mowa oczywiście o Twojej dziewczynie - choć to wszystko zależy od konkretnego przypadku)

secundo - nie wiem o jakiej kreseczce mówisz... jedyna kreseczka która może oznaczać ciążę to nieodpowiedni kolor kreseczki na teście ciążowym...

ILE MASZ LAT, HMM?
 
 
morfi

Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 4
Wysłany: Pon 19 Cze, 2006   

Bruno Pelletier napisał/a:
kilerfresh -
primo - żaden ginekolog nie zastosuje u Twojej Dziewczyny tabletki wczesnoporonnej (która oferował Wam "morfi"). Najpierw dostałaby burzy hormonów a później zaczęłyby jej wypadac włosy (mowa oczywiście o Twojej dziewczynie - choć to wszystko zależy od konkretnego przypadku)

secundo - nie wiem o jakiej kreseczce mówisz... jedyna kreseczka która może oznaczać ciążę to nieodpowiedni kolor kreseczki na teście ciążowym...

ILE MASZ LAT, HMM?


Czlowieku o czym Ty piszesz??? Przeciez kazdej dziewczynie w ciagu 72h od wpadki ginekolog wypisze taka tabletje...jest ona bezpieczna dla organizmu. O jakim wypadaniu wlosow Ty piszesz - zastanow sie, a najlepiej bedzie jak wejdziesz sobie na strone www.wpadka.pl bo widze ze jestes jakis dziwny!!!
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   

lekarz nie ma zadnego obowiazku wystawic recepty...natomiast przesadzona jest opinia nt. wypadania wlosow...
osobiscie nie podpisalbym i nie podpieczetowalbym recepty na np. postinor...
zadnen lekarz nie ma obowizku stosowania terapii 72h...to jedynie jego dobra wola...
pamietajcie ze antykoncepcja po ew. zaplodnieniu nie jest antykoncepcja...to jest juz aborcja...wiec nie dziwcie sie ze gro lekarzy odmowi wam farmakoterapii...po 1 nie szkodzic...mowi wam to cos?
wiekszosc z nas przysiegala bezwzgledna ochrone zycia...ci ktorzy proponuja srodki wczesoporonne sa niegodnymi tej przysiegi...
 
 
morfi

Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 4
Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   

hildegrant napisał/a:
pamietajcie ze antykoncepcja po ew. zaplodnieniu nie jest antykoncepcja...to jest juz aborcja...wiec nie dziwcie sie ze gro lekarzy odmowi wam farmakoterapii...p


No wlasnie PO EWENTUALNYM ZAPLODNIENIU a zaplodnienie komorki jajowej wystepuje po tygodniu czy tam kilku dniach od wpadki a nie od razu!!! Plemniki sa w stanie przezyc 72h i ta tableta jest odpowiedzialna za jak najszybsze wyginiecie tych plemnikow wiec nie ma tu mowy o jakiejkolwiek aborcji poniewaz do zaplodninia jeszcze nie dochodzi!!!
Ponownie odsylam do linku www.wpadka.pl



Antykoncepcja po...(Ratunkowa)

Co to jest?

Antykoncepcja po... jest jedną z metod zapobiegania ciąży, która stosowana jest po współżyciu płciowym odbytym bez żadnych zabezpieczeń. Często nazywa się ją również "antykoncepcją postkoitalną" lub rzadziej "antykoncepcją awaryjną".

Dlaczego propagować?

Świadomość skutecznych metod zapobiegania ciąży w naszym kraju jest ciągle niedostateczna. Świadczą o tym badania ankietowe, z których wynika, że 55% z badanych nie stosuje żadnej metody lub metody mało efektywne. Skutki takiej niskiej świadomości antykoncepcyjnej w prosty sposób przekładają się na liczbę niechcianych ciąż i aborcji. Szacunkowe dane organizacji pozarządowych podają liczbę wykonywanych aborcji pomiędzy 80 a 200 tysięcy w skali roku. O tym, iż przerwanie niechcianej ciąży dla bardzo wielu kobiet jest osobistym dramatem nie trzeba nikogo przekonywać. Na pewno wielu nich można byłoby uniknąć, gdyby metody antykoncepcji po... były lepiej znane i propagowane. Dane z publikacji amerykańskich sugerują, iż dzięki powszechniejszemu stosowaniu antykoncepcji po... można byłoby ograniczyć liczbę niechcianych ciąż i aborcji o ponad połowę. Tymczasem w Polsce, z dostępnych informacji wiadomo, iż z tego rodzaju antykoncepcji korzysta rocznie zaledwie około 0,5% kobiet w wieku rozrodczym, a jej ordynacja przez lekarza specjalistę w większości wypadków przeprowadzana jest na wyraźne żądanie zrozpaczonej pacjentki.

U kogo stosować?

Antykoncepcja po... może być stosowana wyłącznie w sytuacjach wyjątkowych i nie można jej zalecać jako rutynowego sposobu zapobiegania ciąży. Klasycznymi wskazaniami są: pękniecie lub zsunięcie prezerwatywy w czasie współżycia, dokonany gwałt, odmowa stosowania jakichkolwiek metod antykoncepcji przez partnera lub pomyłki w przyjmowaniu typowych tabletek antykoncepcyjnych, stosunek przerywany.


Jakie są działania niepożądane przy zastosowaniu tej metody?


Wszystkie działania niepożądane są niegroźne i szybko przemijające.

Najczęstsze są nudności, bóle brzucha, złe samopoczucie, inne objawy (biegunka, zawroty głowy, wymioty).

Mogą pojawić się także plamienia lub krwawienia.

A nie jakies wypadanie wlosow. Ludzie zanim cos napiszecie zastanowcie sie co piszecie i wczesniej zorientujcie sie czy jest to normlne a nie jakies pierdoly azeby tylko znegowac poprzedni post i pokazac ze to wlasnie wy jestescie bardziej zorientowani i doswiadczeni w owej sytuacji:|:|
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   

[quote="morfi"]
hildegrant napisał/a:
pamietajcie ze antykoncepcja po ew. zaplodnieniu nie jest antykoncepcja...to jest juz aborcja...wiec nie dziwcie sie ze gro lekarzy odmowi wam farmakoterapii...p


Cytat:
No wlasnie PO EWENTUALNYM ZAPLODNIENIU a zaplodnienie komorki jajowej wystepuje po tygodniu czy tam kilku dniach od wpadki a nie od razu!!! Plemniki sa w stanie przezyc 72h i ta tableta jest odpowiedzialna za jak najszybsze wyginiecie tych plemnikow wiec nie ma tu mowy o jakiejkolwiek aborcji poniewaz do zaplodninia jeszcze nie dochodzi!!!
Ponownie odsylam do linku www.wpadka.pl

pleciesz bzdury...widzisz, tak sprawnie odsylasz do "wpadki" jakbys tam pracowal i promowal te strone, tyle ze brak ci wiedzy...piszesz jakies bzdury o plemnikach i jeszcze na dodatek w tych bzdurach sa luki z zakresu biologii ze szkoly podstawowej...nie masz najmniejszego pojecia o farmakokinetyce i dzialaniu substancji wczesnoporonnych...stad pytanie - czemu zabierasz glos dodatkowo posilkujac sie jakims serwisem internetowym, a nie rzetelnymi informacjami zawartymi w literaturze medycznej..?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group