Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jestem gejem
Autor Wiadomość
sandor17 

Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

sorry że tak cię zapytam slash460, ale napisałeś wcześniej że jesteś hetero
to w takim razie skąd możesz wiedzieć jak wygląda życie homo.
 
 
slash460 

Wiek: 99
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: dupa
Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

Mogę się tylko domyślać. W dzisiejszych czasach bycie gejem jest modne. Może powinieneś zmienić środowisko i znajomych, na takich z którymi bedziesz się czuł dobrze. Myślałeś o wyjeździe za granicę? Mógłbyś wtedy żyć tak jak ci się podoba, bez zważania na opinię starych. Jaki oni mają stosunek do gejów? Czy gdyby się dowiedzieli to wywaliliby cię z domu? Większość heteroseksualnych mężczyzn nienawidzi gejów. Nie afiszuj się ze swoja orientacją, a nikt ci nie wpi**doli. W Polsce mamy wybitnie anty-gejowskie społeczeństwo więc trzeba uważać. Gdybym był gejem, niechciałbym tu mieszkać. Swoją drogą to sam na 100% wyemigruję.
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

slash460, nie każdy musi od razu emigrować, wielu geji a także heteroseksualistów znalazło sobie miejsce w naszej ojczyźnie, i jest im dobrze. Nie trzeba od razu wyjeżdżać! ale każdy ma swój punkt widzenia, ja jestem patriotą i kocham nasz kraj, ale widzę ile złego się dzieje...
 
 
penis.com.pl
bathmate
sandor17 

Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011   

masz racje slash460 z tym wyjazdem. Za 5-6 lat chciałbym wyjechać z Polski.
Ciekaw jestem dlaczego heteroseksualni mężczyźni nienawidzą gejów??Co my im takiego robimy?? Każdy powinien mieć prawo do szczęścia.
Bycie gejem nie jest modne, człowiek po prostu się z tym rodzi i cierpi.
 
 
slash460 

Wiek: 99
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: dupa
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Pisząc o "modzie" miałem na myśli lansowanie gejów w mediach. Normalny facet nie może znieść mysli, że stanowi obiekt seksualnego pożądania dla innego faceta. Mi geje nie przeszkadzają, chociaż nie dażę ich wielką sympatią. Wychodzę z założenia, że para gejów = dwie wolne laski dla mnie. Najlepiej jak gejami są przystojni meżczyźni. W sumie to wszytskie przystojniaki mogyłby być homo. Wtedy to dopiero bym mógł szaleć... »
 
 
Luks 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

ja jestem gejem i nie lansuje sie z tym , ale też nie ukrywam za wszelką cenę
ale osobiście znam osoby które ukrywają swoją orientację ze względu na pozycję zawodową i nikt sie nawet nie domyśla że są gejami

ciekawe ile jest takich gejów wśrod tych , którzy nie " dażą" ich zbytnią sympatią , nawet sami teo nie wiecie/wiemy

pozdr
 
 
 
sandor17 

Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Są różni ludzie homo tak jak i różni są hetero. Jedni homo żyją w stałych związkach ,a inni nieźle się tym zabawiają, a jeszcze inni żyją w czystości
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Niestety jesteśmy bardzo zaklamanym spoleczeństwem i często musimy udawać kogoś innego , niż jestesmy w rzeczywistosci. Dla mnie liczy się zawsze , kto jakim jest czlowiekiem , a nie jakie ma preferencje seksualne.
 
 
 
pelonnn_29 

Wiek: 42
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: USA
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

sandor17, najwazniejsze to tylko zaakceptowac siebie a twoja rodzina i tak wkoncu zrozumie ze osoby homoseksualne nie moga sie zmienic i rowniez zaakceptuja cie, to samo bylo z moja rodzina, badz dzielny i jak spotkasz swojego ukochanego to zrozumiesz ze bycie gejem moze byc piekne :lol:

[ Dodano: Wto 24 Sty, 2012 ]
slash460, mylisz sie slash, Bog stworzyl czlowieka a homoseksualizm nie jest choroba tylko osoby rodza sie z tym i widocznie Bog ma w tym jakis cel, ja jestem gejem i bardzo wierzaca osoba,na poczatku tez tak myslalem po czytaniu wielu bzdur w internecie ale po rozmowie z ksiedzem podczas spowiedzi pozwolilo mi zrozumiec ze Bog kocha nas wszystkich i wcale nie jestesmy gorsi od innych a powiedzialbym ze jestesmy bardziej wrazliwi na zlo ktore nas otacza, przez co chetniej wyciagamy pomocna dlon do innych wiec nie masz prawa mowic ze sandor17 powinien przestac wierzy, wiara w Boga i Jego milosc do czlowieka pomaga mi pokonywac wszystkie trudnosci dnia codziennego, moge powiedziec ze jestem wkoncu szczesliwym czlowiekiem odkad zaakceptowalem swoja orientacje. Powodzenia sandor17 i badz dzielny!!!
 
 
spostrzegawczy 

Wiek: 31
Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 30 Sty, 2012   

sandor17, doskonale Cię rozumiem. Sam ostatnio zdałem sobie sprawę z mojej odmiennej orientacji. Też miałem w planach klasyczną rodzinę z trójką dzieci, no ale los sprawił, że sprawy toczą się inaczej. Nie powinieneś się łamać, tylko poważnie się zastanowić nad swoją sytuacją i dostrzec jej "plusy dodatnie"!

Nie do końca zgodzę się, że człowiek się rodzi z daną orientacją. Myślę, że to przede wszystkim zależy od psychiki oraz wychowania człowieka.

A tak apropos- mój pierwszy post na forum :oops:
_________________
Także tego...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group