Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Rozmiar nie jest ważny.
Autor Wiadomość
RealBlondie 


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 12
Skąd: Łazy
Wysłany: Czw 29 Gru, 2011   

DJM89 napisał/a:
RealBlondie napisał/a:
Blabla, faceci z małymi peniskami - pocieszajcie się dalej, że rozmiar się nie liczy. Facet z małym penisem to nie facet, i tutaj nie chodzi tylko o seks. Po prostu, rozebrany facet z 14 centymetrowym robakiem w spodniach wygląda komicznie.


Masz piersi o rozmiarze d90?
Mając mniejsze piersi wyglądasz komicznie.

Przykro mi, ale mnie nie zagiąłeś - kobiety mające 90 pod biustem są baaardzo otyłe.
Piersi mam w rozmiarze F75, i nie wyglądam komicznie. :twisted:
 
 
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 29 Gru, 2011   

Miałem dziewczyny b85, c85 i sory, ale żadna z nich nie była gruba, zgrabne brzuszki.
 
 
RealBlondie 


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 12
Skąd: Łazy
Wysłany: Czw 29 Gru, 2011   

DJM89 napisał/a:
Miałem dziewczyny b85, c85 i sory, ale żadna z nich nie była gruba, zgrabne brzuszki.

Coś ci się pomyliło, bo kobiety mające 85 pod biustem ważą przeważnie ok 75-80 kg w zależności od wzrostu. Albo mają 85 pod biustem bo nie potrafią sobie dobrać stanika.
Dobra, może starczy offtopu.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Xandir85 


Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 50
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 08 Sty, 2012   

Chyba "wystarczy" blondi - starczy możesz mieć uwiąd :twisted:
_________________
Nie ma facetów HETERO są tylko źle poderwani :-)
 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 08 Sty, 2012   

Niestety rozmiar jest najwarzniejszy, a takie głupie gadanie, że technika to pierdoły bo tą samą technike można mieć i być posiadaczem dużego sprzętu. Poza tym duży penis ułatwia wiele dobrych technik , które dla małego penisa są trudne do wykonania albo w ogóle niemożliwe!!! Ponad z dużym penisem można się kochać wszędzie w miejscach i chwilach gdzie kobiecie się jest trudno skupić i będzie przyjemnie, a dla małej pytki pozostają tylko przytulańce i świeczki w zaciszu domowym. Małym penisem nie można uprawiać brutalnego seksu opartego na dominacji męskim sprzentem, a dużym można. Poza tym jeśli nie ma uczucia i kobieta z facetem się kłucą to mały penis podczas stosunku tylko pogłębi ten stan nie dając zadnej satysfakcji obu stroną. W przypadku duzego członka można od kłutni i braku uczucia przejść do stanu zgody i namiętności dając sobie więcej szans na udane życie, a jaet tak ponieważ życuie opiera się na wielu fundamętach i każdy jest bardzo ważny w poukładaniu relacji. Duży członek jest niewątpliwie solidnym i wielkim fundamętem bardzo pomocnym w budowaniu przyjemnych relacji !! Tak jak związek może opierać się na miłości bez dużego fiuta i ma szanse przetrwać chociaż nie musi tak związek może opierać się na dużym fiucie bez miłości choć nie musi przetrwać ale może !

[ Dodano: Nie 08 Sty, 2012 ]
MORAŁ WIĘC JEST TAKI ZWIĄZEK BEZ MIŁOŚCI I Z MAŁYM FIUTEM JEST NIE MOŻLIWY I BARDZO UCIĄŻLIWY, A ZWIAZEK BEZ MIŁOŚCI Z DUŻĄ PAŁĄ JEST DO PRZEPCHNIĘCIA I MA JESZCZE JAKIEŚ SZANSE PRZED SOBĄ PONIEWAŻ POSIADA CHOCIAŻ JEDEN SOLIDNY DUŻY I MOCNY FUNDAMĘT, A IM WIĘCEJ FUNDAMĘTÓW TYM WIĘKSZE SZANSE NA SOLIDNY I STABILNY ZWSIĄZEK. DLATEGO DUŻY PENIS JEST DUŻYM POMOCNIKIEM I DLATEGO ROZMIAR SIĘ LICZY !!! LICZY I TO BARDZO !!! :wink:

[ Dodano: Nie 08 Sty, 2012 ]
NA KOŃCIEC JESZCZE DODAM, ŻE MIŁOŚĆ PLUS DUŻA PAŁA TO WSZYSTKO CO NAJLEPSZE W ZWIĄZKU I PEŁNA SATYSFAKCJA KMOBIETY, A TYM SAMYM MNMIEJSZE SZANSE NA ZDRADE I ROZPAD ZWIAZKU
_________________
masterp
 
 
zamaskowany 

Wiek: 29
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 119
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sro 11 Sty, 2012   

Tyle że mały penis to jest sprawa dośc umowna.
Faceci mają tendencje zawyżania rozmiaru mowiac kobietom o swoim kutasie.

Mierzą miarką krawiecką chuja razem z jajami i wychodzą rozmiary po 17, kiedy tak naprawde mają o wiele mniejszego fiuta.
Dlatego ja jestem posiadaczem 14,5 pałki (dociskając linijkę do kości łonowej od góry długość to 15,5 a nawet 16) a dziewczyny z którymi działałem obstawiały, że mam min. 17 ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group