Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     niepełna erekcja
Autor Wiadomość
Maciej93 

Wiek: 34
Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 5
Skąd: jesteś?
Wysłany: Sro 21 Gru, 2011   niepełna erekcja

A wiec mam 18 lat i mam problemy z uzyskaniem pełnej erekcji...

Jestem wysportowany i wysoki nie mam żadnych problemow zdrowotnych (przynajmniej nie wiem o żadnych)

Kiedy np całuję sie z moją dziewczyną to penis mi stoi ale kiedy robi się bardziej erotycznie to nagle jakby przechodzi mi chęć na seks i nie staje mi samowolnie penis. Jeszcze nie przezylismy ze soba pierwszego razu wiec nie wiem jak to bedzie.

Jak sie masturbuje (co ostatnio rzadko robie bo nie czuje potrzeby) to pełny wzwód uzyskuję dopiero podczas erekcji, tak jak sie masturbuje to stoi on na ok 70-80% i bardzo szybko opada jak nic nie robię...

I teraz nie wiem w czym jest problem? To coś w mojej głowie czy może jakies zdrowotne problemy? Może mam problemy z krążeniem krwi?
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 22 Gru, 2011   

Od jakiego czasu tak masz? może po prostu się stresujesz? odwiedź urologa jeśli ta sytuacja się nie zmieni. Pozdrawiam
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Czw 22 Gru, 2011   

Maciej93, jeśli podczas snu , masz normalną erekcję , to problem raczej leży w Twojej psychice
 
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
zamaskowany 

Wiek: 29
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 119
Skąd: Małopolska
Wysłany: Czw 22 Gru, 2011   

Psychika, mam to samo :)
Przy całowaniu stoi jak dzida, ale gdy zaczyna byc gorąco i wiesz, że dziewczyna zacznie z nim się zabawiać, to opada. Zaczęło się to, po pierwszym razie, gdy byłem zestresowany i miałem problemy ze stawaniem.
To przez stres, ale znalazłem bardzo prosty sposób.
Zacznij z dziewczyną wszystko powoli.
Całujcie się, daj jej najpierw masować przez spodnie, nie stresując się.
Potem niech zacznie masować Ci przez gacie.
Potem niech zajrzy trochę głębiej i tak dalej ;) Na spokojnie, powoli - a będzie dobrze :) Sprawdzony przeze mnie sposób. Do tego jestem mniej więcej w Twoim wieku (17lat) i mam penisa dość niedużego - zwykle 14cm i w porywach 15.
 
 
marina123 

Wiek: 49
Dołączyła: 10 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2012   

Tez tak mialem. Nawet pierwszy raz z moja obecna zona byl klapa. Trzeba sie wyluzowac i na zasadzie bedzie co bedzie. Wiecej pewnosci siebie!
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2012   

marina123 napisał/a:
Tez tak mialem.
:roll: według danych z profilu jesteś kobietą więc raczej cieżko u ciebie o erekcję (chyba, że łechtaczki) :lol: :lol: :lol:
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
marina123 

Wiek: 49
Dołączyła: 10 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2012   

Wpisalem bzdury rejestrujac sie na forum. Ale daje slowo - 100% facet, mimo ze bylem swego czasu mocno podlamany wlasni poruszonym tematem. Teraz mam inny problem, ale to juz w innym watku.
 
 
MarcoReus 

Wiek: 69
Dołączył: 03 Gru 2018
Posty: 2
Skąd: BKK
Wysłany: Pon 03 Gru, 2018   

It's a popular idea.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Gru, 2018   

MarcoReus, super
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group