Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     wędzidełko problem...
Autor Wiadomość
Koloss 

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: ssss
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   wędzidełko problem...

Witam.

Mam na recepcie napisane zabieg wędzidełka i coś o stulejce, ale wydzwoniłem już do kilku szpitali i kilku poradni na śląsku i nigdzie nie robią tego publicznie... Nie mam pieniędzy by płacić ok 900 zeta za zabieg :shock: Pomóżcie, gdzie ktoś ze śląska robił taki zabieg z nfzu i jakiś namiar. Z góry dzięki. No chyba za coś się płaci do cholery te składki a wszystko za dodatkowe pieniądze żenada.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   

A powiedziałeś, że masz skierowanie na taki zabieg czy po prostu pytasz czy taki zabieg w danym szpitalu wykonują?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Koloss 

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: ssss
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   

Oczywiście, że wspomniałem o tym zawsze, gdy pytałem. Z tego co mi powiedzieli, to w żadnym szpitalu nie mają kontraktów na zabiegi i wykonuje się tylko za opłatą, ale mówili bym pytał po poradniach. Także dzwoniłem, ale też nie mogłem się umówić, dlatego pytam Was czy ktoś mi może polecić poradnie darmową?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   

Koloss, nie wiem jak wygląda sytuacja na Śląsku ale w woj. Lubelskim jest tak że albo wybierasz płatny zabieg w prywatnej klinice i czekasz max tydzień lub za darmo w publicznym szpitalu i czekasz 1,5 roku.
 
 
Kubas 

Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011   

ACZ w Katowicach na Mickiewicza 9 bodajże. Ja miałem wykonywany tam zabieg z NFZ.
 
 
Koloss 

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: ssss
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011   

GordonGekko - to nie nastraja mnie optymistycznie ;/

Kubas - Dzięki za info to poszukam, a jak sam zabieg profesjonalnie? Jesteś zadowolony? Ile czekałeś?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group