Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Stres
Autor Wiadomość
zamaskowany 

Wiek: 29
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 119
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sro 30 Lis, 2011   Stres

Siemka,

kilka miesięcy temu miałem sytuacje z dziewczyną, która zakończyłaby się seksem, gdyby nie to, że mój mały skapitulował.
Od tamtego czasu ciągle w sytuacjach intymnych towarzyszy mi stres i brak pewności siebie. Mam przed oczami wizję, że mój mały opada, a dziewczyna jest zawiedziona. Rozgrzewanie go przez dziewczynę też nie pomaga, bo zawsze boje się o to, że pomimo jej starań on się nie podniesie.

Nie mam problemów gdy całuje się z dziewczyną, albo gdy sam się masturbuję. Problem pojawia się wtedy, gdy wiem że do czegoś dojdzie i uruchamia się ten strach.

Jak sobie z tym zaradzić? Przez to czuje się jak pierdoła a nie jak mężczyzna :(
Dodam, że przed tą niefartowną sytuacją miałem kilka partnerek z którymi też urządzałem sobie zabawy i nie miałem żadnych problemów, a mały stał nawet przez kilka godzin pieszczot.
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Sro 30 Lis, 2011   

Wg mnie, powinieneś całkiem o tym nie myśleć, w ogóle!
 
 
zamaskowany 

Wiek: 29
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 119
Skąd: Małopolska
Wysłany: Czw 01 Gru, 2011   

Staram się, ale nawet gdy zapominam o problemie, to gdy dziewczyna się do mnie dobiera to wraca strach. Męczy mnie to, bo już zaprzepaściłem multum okazji na zabawę.

Nie czuje sie przez to jak facet. Nie czuje pewności siebie.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
arkham 

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Zastosuj terapie niespodzianke. Jak będziesz spał z dziewczyną smacznie, to niech ona się obudzi w środku nocy i delikatnie zacznie cię wykorzystywać. Jak się przypadkiem obudzisz, zobaczysz, że wszystko działa jak powinno to i stres ci przejdzie.

Czy ta metoda działa nie mam pojęcia najmniejszego. Ale nie zaszkodzi spróbować bo nic nie kosztuje :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group