Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krew w Spermie
Autor Wiadomość
silent111222 


Wiek: 39
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 59
Skąd: Włocławek
Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010   Krew w Spermie

Siemacie !!

Zaóważyłem , że jak sie bardzo napale a nie stzrele to potem bolą mnie jadra a w spermie są śladowe lub duze ilości krwi... dziwne i głupie wy Też tak macie ??
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010   

Nie. I powinieneś iść z tym jak najszybciej do lekarza ponieważ może być to objaw jakiegoś poważnego schorzenia!
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
silent111222 


Wiek: 39
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 59
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

No byłem, byłem u Urologa. Zbadał prostate, przepisał antybiotyk i stwierdził , że wszystko gra. Normalnie jest spoko, ale jak się ponapoalam kilka dni a nie walne bielą to jest lipa potem... Sugerujesz udać się jeszcze raz do lekarza?
 
 
penis.com.pl
masturbator
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

No powiedział bym, że tak. Bo może to być wiele rzeczy a warto to wyleczyć bo może mieć wpływ na płodność. Może to być coś od schorzenia prostaty, cewki moczowej czy jąder więc warto chyba zrobić odpowiednie badania i mieć z głowy.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
kowalczyk23 

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 40
Skąd: Lubelszczyzna
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   

Ja bym ci poradził iść do innego specjalisty, a czy on robił ci usg doplerowskie jąder, krew, mocz, OB masz prawidłowe mocz ? Wiesz ja lekarzem nie jestem ale chce studiować medycynę więc się tym interesuje. A może masz jeszcze uczucie rozcianięcia moszny i jak masz zrobiono krew to sprawdź czy LDH jest wysokie czy nie ?
 
 
 
silent111222 


Wiek: 39
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 59
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010   

Mocz i OB wporządku żadnego stanu zpalnego, no to usg nie wiem czym było robione, ale lekarz mi powiedział, ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Reasumując jak pujdę do lekarza to o skierowania n ajakie badania mam prosić??

dzięki wogule

[ Dodano: Sob 24 Kwi, 2010 ]
http://www.labtestsonline.pl/HomeTests.html

co myślisz o tym ?
 
 
kowalczyk23 

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 40
Skąd: Lubelszczyzna
Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010   

A może tak cie zapytam czy on badał ci jądra ? Ponieważ może to być sprawa jąder. Ale jesteś pewien że usg jamy brzusznej lub jąder było robione ? Ultrasonografia może wykazać np jakieś zmiany. Jeszcze może być sytuacja gdzie będzieszmusiał położyć się na odział. Ale krwi w moczu nie masz ? Lub bólu podczas odwania moczu ?
 
 
 
silent111222 


Wiek: 39
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 59
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010   

Nie odczówam bólu wogule, czuję lekki dyskomfort jak sie za bardzo napale:/ Na codzień nic nie odczówam, tylko w wyżej wymienionej sytuacji. Tak jestem pewien, że usg jamy brzusznej i jąder było robione w specjalistycznej przychodzni. Miałem też badaną prostatę i wszystko gra. Nie nie ma krwi w moczu i zeby było śmieszniej badania wykazują , że jestem zdrowy jak byk, nie odczówam też bólu przy oddawaniu moczu. Dwa ostre numery i sperma jast biała jak śnieg hehe :) Ale to dziwne dość , że cos takiego ma miejsce.

[ Dodano: Sob 24 Kwi, 2010 ]
Badał , badał i cos mówił o jakimś czymś tam na najądrzu , ale powiedział ze to niegroże cos w rodzaju żylaka :twisted: Qurde nie pamiętam. Znajdę karte swoją to napisze jakie było rozpoznanie, ale koleś mi powiedział , że tak ma co 3 chłop i głowa do góry. No i nie chamować swoich popendów;)
 
 
lysy88 

Wiek: 36
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 24 Lis, 2011   Re: Krew w Spermie

silent111222 napisał/a:
Siemacie !!

Zaóważyłem , że jak sie bardzo napale a nie stzrele to potem bolą mnie jadra a w spermie są śladowe lub duze ilości krwi... dziwne i głupie wy Też tak macie ??


wiesz co następnym razem weź do jakiegoś małego pojemnika swoje nasienie i zanieś je lekarzowi który cie badał! skoro niby wszystko jest ok to skąd ta zakrwawione nasienie?
powinni twoja spermę do laboratorium wysłać i dokładnie sprawdzić
pozdro
_________________
lysy88
 
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

Nim dotrze do lekarza minie minimum godzina. Nim próbka trafi do laboratorium co najmniej kolejna godzina. Jeśli laborant od razu się za to weźmie, masz minimum 2-3 godziny.
Poza tym, co laboratorium ma stwierdzić? Że jest krew w spermie? I co z tego, chyba ważniejsze jest to skąd się ona tam wzięła.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group