Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problemy z erekcja
Autor Wiadomość
jakbymwiedzial 

Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 03 Sie, 2008   Problemy z erekcja

Mam 18 lat i mam problem z utrzymaniem erekcji w komdomie. Probowalem z dziewczyna 2 podejsc i skonczylo sie tylko upokorzeniem.
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Nie 03 Sie, 2008   

A może jesteś zamłody ,narazie potrenuj z kondonem ale przy masturbacji,a jak się przyzwyczajsz to dopiero dziewczyny.
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sie, 2008   

Młodość nie ma tu nic do rzeczy..
Przejmujesz się całą sytuacją? Podejdź do tego bardziej na luzie i staraj się o tym nie myśleć ' czy znowu opadnie czy będzie stał '
 
 
penis.com.pl
viamax
adanos 


Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 40
Skąd: USA
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

Stres to jak częstszy powód na "nie udany seks". Tak jak kolega napisał powyżej:
Cytat:
Podejdź do tego bardziej na luzie i staraj się o tym nie myśleć ' czy znowu opadnie czy będzie stał '
 
 
Trzynasty 

Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 09 Sie, 2008   

Hehe, ja tylko nie za bardzo wiem jaki to ma związek z prostatą - a taki jest tytuł tego działu.

To nie młodość a niedoświadczenie jest tutaj problemem. Jest taki moment gdy facet chce zacząć współżycie, ma piękna dziewczyne - swój ideał, o ktorym marzy masturbując się co wieczór i nagle przychodzi ten moment. Nie staje, a raczej "spada moc erekcji". To wina tego że w samym momencie kontaktu chłopak zaczyna myśleć. Myślenie nie jest dobrym męskim doradcą :wink: przynajmniej jeśli chodzi o seks. Zamiast oddać się swojemu podnieceniu facet głowi się a jego mózg, biedny, malutki i tak niepodzielny nie wie czy ma się skoncentrować na myśleniu czy na penisie i własnej wizji rozkoszy.

Sprawa jest więc prosta. Nie myśleć podczas bzykania. Próbować i robić to naturalnie, bez jakichś zewnętrznych przymusów. Z własnego doświadczenia wiem że to kwestia przełamania tej pierwszej bariery a potem już idzie jak z płatka... 8)

Pozdrawiam i powodzenia!
 
 
maciex23 

Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: w-w
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008   

Problem też może być w prezerwatywie. Oczywiście gumki trzeba używać, ale zwłaszcza dla faceta, która zdobywa pierwsze bramki to może być problem. kiedy uczyłem się zakładać kondom to pomimo że wacek stał na baczność i był bardzo twardy to po założeniu gumy od razu oklapł. jak zaczyna się uzywac gumy to na początku troche dziwne uczucie.
Trzeba się przyzwyczaic, warto poćwiczyć zakładanie prezerwatywy samemu, wtedy szybciej się można przywyczaic. z doświadczeniem to przestaje być problemem.
 
 
Tiger3 

Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 14 Paź, 2011   

trzeba szukać pomocy, jest wiele ćwiczeń na utrzymanie erekcji
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group