Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak przyznać się dziewczynie do spodziectwa?
Autor Wiadomość
mapetshow 

Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2011   Jak przyznać się dziewczynie do spodziectwa?

Witam. Jak w temacie, jestem z dziewczyną od jakiegoś czasu i dobrze nam się układa. Chciałem w związku z tym powiedzieć jej o moim 'problemie', ale nie wiem jak się do tego zabrać... Jakieś rady? Jak Wy to robiliście?
 
 
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

o jakim problemie...?
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

Hej mapetshow,
ja osobiście nigdy nie miałem takiej sytuacji ani potrzeby takiej rozmowy więc wszystkie moje rady to czyste teoretyzowanie. Jednak wydaje mi się, że jak w każdej takiej rozmowie najważniejsza jest szczerość i wzajemne zaufanie. Nie wiem jaka atmosfera najbardziej sprzyja wam do rozmów ale według mnie powinna być przeprowadzona na neutralnym gruncie tzn. nie w trakcie pieszczot itp.
Jeśli tak jak piszesz układa Wam się dobrze i nie macie problemów z dogadaniem się taka rozmowa nie powinna być zbyt trudna. Chociaż zdaję sobie sprawę, że pewnie się na nią odważyć.
Sorry, że nie mogłem pomóc nic więcej.
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
penis.com.pl
viamax
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

mapetshow, Witaj! ja osobiście bym swojej dziewczynie powiedział i to w miarę szybko, oczywiście nie przy pierwszym spotkaniu aby jej nie zrazić. Potrzeba bliższego poznania, jeśli jest tak jak mówisz, powiedz jej przy najbliższej nadarzającej się okazji, w mojej opinii najgorsze jest ukrywanie prawdy! dziewczyna może później czuć się 'oszukana' i odejść. Dla tego powiedz prawdę, i bądź w porządku. Pozdrawiam
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

mapetshow, a jakiego stopnia masz tę wadę? Bo jeśli jest to minimalna wada, która charakteryzuje się wyłącznie lekką blizną i brakiem kawałka napletka i prawidłowym rozmiarem penisa, czyli jest wyleczona, to jej nie mów nic. Jeżeli jednak jest to II lub III stopień wady i twój penis jest bardzo zdeformowany i brzydki i odbiega rozmiarami od średniej, to niestety, ale musisz jej to powiedzieć przed współżyciem, bo chyba nie zamierzasz doprowadzić do sytuacji, w której po ściągnięciu spodni, twoja wybranka powie: "LOL, OMFG lub WTF"? Wytłumacz jej to na spokojnie wcześniej, wybadaj ją, spytaj czy jej to nie przeszkadza i najlepiej pokaż jej penisa "na sucho". A potem bierz się do dzieła...

PS. Jakie masz wymiary penisa i jaki jest stan twojego penisa po tej wadzie, mam na myśli pozostałości po tej wadzie i po operacji korekcyjnej?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group