Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z orientacją
Autor Wiadomość
Ludzik79 

Wiek: 44
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 14
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 07 Gru, 2009   

Powiem tak: masz 15 lat i pewne sprawy jeszcze się regulują. Wszystko może się jeszcze zmienić. W okresie dojrzewania jest etap, w którym można zauważyć fantazje homoerotyczne. Może się to wiązać z niepewnością co do tego, czy jesteś prawdziwym mężczyzną. Nie mówię, że homoseksualizm jest zaburzeniem, nie o to mi chodzi. Po prostu w pewnym okresie chłopak chce się bardzo mocno utożsamić ze swoją płcią, chce otrzymać potwierdzenie, że jest mężczyzną. A to potwierdzenie znajdzie wśród innych mężczyzn.
 
 
 
anonim45 

Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 26
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011   

Ja parę lat temu myślałem, że to zwykły okres dojrzewania. Jednak teraz już wiem, że to raczej orientacja homo. Jak to zaakceptujesz, nawet w jakimś stopniu, to będziesz się śmiał z tego :-) przy najmniej ja się śmieję, bo jako jeden z tych nielicznych mam prawo, do pełnego zachwytu mężczyzną.

I co śmieszniejsze, wszyscy uważają mnie za heteryka xD a wiedzą o mnie 3 osoby. Z czego jedna była w szoku.

Na to potrzeba dużo czasu, nic na siłę.
 
 
Kakadu181 

Wiek: 30
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 78
Skąd: z kątowni
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Bycie Bi jest zajebiste ^^
_________________
W razie pytań zapraszam na PW ;-) Odpowiem na wszystkie wiadomości ;-)
 
 
 
penis.com.pl
bathmate
Boski89 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 166
Skąd: Londyn
Wysłany: Sob 05 Mar, 2011   

Kakadu181 napisał/a:
Bycie Bi jest zajebiste ^^


Żeby życie miało smaczek, raz cycuszek, a raz ptaszek :lol: :D :lol: :mrgreen: :P
 
 
Kakadu181 

Wiek: 30
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 78
Skąd: z kątowni
Wysłany: Wto 08 Mar, 2011   

Ja słyszałem w wersji: Aby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek xD ^^
_________________
W razie pytań zapraszam na PW ;-) Odpowiem na wszystkie wiadomości ;-)
 
 
 
Boski89 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 166
Skąd: Londyn
Wysłany: Sro 09 Mar, 2011   

Kakadu181 napisał/a:
Ja słyszałem w wersji: Aby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek xD ^^


Ja tez znam to w takiej wersji - na poczekaniu swoje wymyśliłem :lol: :mrgreen:
 
 
kartonowo 

Wiek: 30
Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: z notebooka
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

stalo sie cos niesamowitego. dlugo nie wchodzilem na forum, chcialem zmienic swoja orientacje, co jest niemożliwe. myslalem, ze zostane sam do konca zycia, bo nie wyobrazalem sobie zwiazku z facetem. aż do pewnego momentu, gdy poznałem pewną osobę. Nigdy nie byłem nawet w głupim 'związku'. Facet chcąc nie chcąc skradł mi serce i teraz wiem, że człowiek jest w stanie zmienić w sobie wiele rzeczy, których w sobie nie akceptuje. Dowiedzialem się, czym jest prawdziwa miłość (bez względu na wszystko, łącznie z orientacją) i teraz nie wyobrażam sobie życia bez mojego faceta <3
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

kartonowo, Różnie w życiu bywa, najważniejsze jest aby być szczęśliwym! :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group