Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kurczenie się penisa
Autor Wiadomość
slash460 

Wiek: 99
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: dupa
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2011   Kurczenie się penisa

Ostatnio z ciekawości szukałem w internecie sklepu sprzedającego pompkę bathmate goliath i trafiłem na coś szokującego. W opisie pompki było napisane:
"Bathamte jest również wskazana dla sportowców, którzy cierpią na kurczenie się penisa z powodu intensywnego treningu."
Czy to prawda? Czy od chodzenia na siłownię 3 razy w tygodniu skurczy mi się penis? Trochę mnie to przeraża, ponieważ muszę przybrać trochę masy. Miałem nadzieję, że siłownia, a dokłaniej suplementy wspomagające trening raczej przyspieszą powiększanie. Zacząłem stosować profesjonalne niesterydowe boostery testosteronu (dużo mocniejsze niż tribulus). Mam 18 lat. Jak to w końcu będzie? Czy penis może się skurczyć? Czy podniesienie testosteronu do maximum powiększy penisa?
 
 
Maxx321 

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2011   

Kolego u sportowców wyczynowych może wystąpić coś takiego jak kurczenie się penisa, ale spowodowane jest to tym, że krew jest bardziej potrzebna w mięśniach niż w penisie (dlatego po treningu siłowym penis może być zmniejszony). Sport dla sportowca wyczynowego czasami jest ważniejszy niż sex czy inne przyjemności i dlatego mamy do czynienia z tym pojęciem o którym wspomniałeś. Jeżeli bardzo rzadko albo przez dłuższy czas nie używasz swojego sprzętu to on również może się delikatnie zmniejszać. Używaj swojego przyjaciela w miarę często to on sam się troszkę rozciągnie ;) Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group