Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ptanie
Autor Wiadomość
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   Ptanie

Witam mam pytanie...

Otóż moję pytanie brzmi czy to normalne że podczas wzwodu skóra z napletka sama nie schodzi? (oczywiścię sam mogę ściągnąć ją bez żadnego problemu.)
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Dawid159, skoro możesz sam ją ściągnąć to wszystko jest w porządku. Taką masz budowę członka.
 
 
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Ja już nic nie wiem... Jedni piszą że gdy ma się taką przypadłość trzeba zgłosić się na zabieg obrzezania bądz coś jest nie tak z wiązadełkiem a 2-dzy piszą że to jest zupełnie normalne ... Jak to wkońcu jest? :roll: :roll:
 
 
penis.com.pl
masturbator
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Dawid159, wyluzuj :) problem jest wtedy gdy nie możesz odprowadzić napletka z żołędzi czy to w stanie erekcji czy też w obu stanach (erekcji i zwisu). jest to stulejka. natomiast jeżeli możesz ściągnąć napletek, tak jak piszesz, to jest to stan prawidłowy. nie ma tu już znaczenia czy napletek sam się zsuwa czy też musisz go odprowadzić ręką. jeżeli w czasie wzwodu żołądź prącia jest całkowicie odsłonięta to wszystko jest jak najbardziej OK. mam nadzieję, że rozwiałem (przynajmniej częściowo) Twoje wątpliwości.
 
 
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Tak , rozwiałeś ale wiem że czytałem taki post/temat gdzie ktoś napisał o podobnym problemie to ktoś napisał o obrzezaniu :shock: :|
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

No bo tu jest kilku takich specjalistów. Którzy myślą, że są mądrzejsi od wszystkich lekarzy świata. I wszystko leczyliby albo obrzezaniem albo maścią na grzybicę.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

no już ludzkość kiedyś przechodziła taki etap w medycynie, kiedy wszystko leczono bądź to trepanacją bądź lewatywą :) oczywiście z nieodłącznym puszczaniem krwi. może teraz nadeszła era obrzezania jako remedium na każdą dolegliwość. plus leki antygrzybicze jako cudowne panaceum :P
 
 
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

Heh z tego wynika że nie którzy zostali w tamtym etapie... :P

To jeśli mi nic nie jest to super, dziękuję wszystkim za wypowiedzi... :) )

Temat do zamknięcia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group