Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     penis plus
Autor Wiadomość
12345 

Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: z domu
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   penis plus

witam mam pytanie co do tego produktu zastanawiam sie nad kupnem bo chcę sobie cos wyprostować może ktos to stosował jak widac 5 zł to to nie kosztuje wiec prosze o wasze opinie czy to działa jak długo to trzeba nosic czy da rade wyprostować około 40 stopni ile czasu to zajmie no i przede-wszystkim czy to naprawdę działa bo nie chce wywalić tyle kasy w błoto nie chodzi o całkowite wyprostowanie ale o jakas 20-sto stopniowa korekte a na operacje i tak sie nie zdecyduje wiec nie piszcie nic na ten temat interesują mnie konkrety najlepiej jak by sie wypowiedział ktos kto to stosował
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

witam,
temat tego urządzenia był już niejednokrotnie poruszany na forum. poszukaj a pewnie znajdziesz sporo przydatnych informacji.
tu przykładowe dwa posty:
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=3067
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=900

a w którą stronę to skrzywienie? na boki czy ku górze/dołowi. z tego co słyszałem to minimum dla tego typu urządzeń to 8 godzin dziennie. ale nie jestem ekspertem :)
 
 
12345 

Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: z domu
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

w lewą ja pracuje po 12 godzin dziennie a w pracy mogę go nosić cały czas chodzi tylko o korektę nawet nie duża parę stopni bo trochę za bardzo jest wygięty

PS. czytałem juz te posty ale żadnych konkretów nic ciekawego i pewnego po 2 chodzi o prostowanie a nie powiększanie
czekam na wasze wypowiedzi

[ Dodano: Sro 03 Sie, 2011 ]
widze zainteresowanie tematem jest marne
jestem juz nie mal ze zdecydowany na kupno penis plus ktoś mi powiedział ze nie można sie poddawać i zawsze walczyć do końca wiec nie poddam się i bede próbował az mi sie uda
jednakże jest to sporo kasy i nie chce sie napalać i bardzo mi zalezy na waszych opiniach czy to naprawdę może skorygować zakrzywienie czy to tylko kolejny bubel na którym ktoś zarabia gruba kase
wystarczy mi jedna opinia człowieka który to stosował
 
 
penis.com.pl
masturbator
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011   

Stosować nie stosowałem, ale produkty ze sklepu intymnosc.pl dają efekty!
 
 
agatka84 

Wiek: 38
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: kalisz
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

hejka. Może by mi pan coś polecił, szukam odpowiedniego produktu dla mojego partnera, chciała bym to zrobic w tajemnicy przed nim i po zakupie przekonać go żeby używał, wiem że ma kompleksy a rozmowa z nim na ten temat kończy sie sprzeczką, niedługo ma urodziny chciała bym mu kupić coś po czym poczuje sie pewniej.
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

agatka84, według mnie fakt, że kupisz swojemu chłopakowi na prezent urodzinowy jakieś urządzenie bądź środki na powiększenie penisa na pewno nie pomogą mu w walce z jego kompleksem a mogą go tylko pogłębić. jeśli w rozmowie z nim twierdzisz, że jego rozmiar jest OK a później wyjeżdżasz z takim prezentem to będzie to dla niego znak, że jednak długość nie jest zadowalająca. może lepszym wyjściem jest rozmowa nakierowująca, skoro koniecznie chce sobie powiększyć to niech sam się zdecyduje i kupi urządzenie.
 
 
agatka84 

Wiek: 38
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: kalisz
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

Rozmawiałam z ni na ten temat, powiedział że chce spróbować jakiegoś urządzenia więc nie widze problemu z kupnem, mamy dobry kontakt myśle ze jak mu cos kupie to bedzie używał przy mnie i razem bedziemy obserwować efekty. Ja chciałam sie tylko poradzic co jest najlepsze i co daje odrazu zauważalne efekty.
 
 
marcinekk 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: olkusz
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

hejka. Mysle ze pompka bathmate byla by idealna, sam uzywam i efekt jest widoczny odrazu, napewno twoj partner bedzie duzo bardziej pewniejszy siebie co tez Ty to odczujesz w intymnych sytuacjach. powodzenia
 
 
agatka84 

Wiek: 38
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: kalisz
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

zakupilismy ta pompke i faktycznie efekt jest zauważalny zaraz po napompowaniu :) :) dzieki za pomoc. buzka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group