Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     nosicie zsuniety napletek
Autor Wiadomość
dzeik 

Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: bielsko
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   nosicie zsuniety napletek

Ostatnio czytałem na innym forum, że fajna frajda jest chodzenie z zsunietym napletkiem?
Czy wy też tak chodzicie? prosze o wypowiedz speecjalisty
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

wypowiedz specjalisty w dziedzinie chodzenia ze zsuniętym napletkiem?? nie jestem pewien czy na świecie istnieje taka osoba. w moim przypadku, całkowitego laika, chodzenie ze suniętym napletkiem działa tylko na krótką metę. po niedługim czasie napletek sam wraca na swoje miejsce, szczególnie kiedy noszę luźne bokserki a on wisi sobie spokojnie. jednak nie zauważyłem aby to była jakaś nadzwyczajna frajda. taka jest moja opinia - jeszcze raz powtarzam - laika :P
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

raczej jets to drazniace, no chyba ze po nocy ze stosunkiem to wtedy cół dnia mam zsuniety
_________________
aaa68
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
kuba3799 

Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 11
Skąd: poznań
Wysłany: Sro 20 Lip, 2011   

frajda jak frajda, ale są wymierne korzyści :) nawet wieczorem zapach jest znośny i nikt nie wykrzywia buziaka jak ma coś z nim zrobić. Poza tym stosunek trwa dłużej - moje doświadczenie i moje zdanie
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 20 Lip, 2011   

a jak Ci się udaje chodzić cały dzień ze zsuniętym napletkiem? U mnie zawsze wraca na swoje miejsce. Jeśli chodzę w luźnych bokserkach bardzo szybko z powrotem zakrywa żołądź, jeśli w obcisłych bokserkach - zajmuje mu to trochę dłużej ale jednak zawsze wraca.
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
kuba3799 

Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 11
Skąd: poznań
Wysłany: Sro 20 Lip, 2011   

jasne że się zsuwa :) ale tylko przez jakiś czas - nie wiem jak długo to trwało ale w końcu przestał się opadać. Teraz cały czas jest naciągnięty bez różnicy w jakiej bieliźnie - nawet jak chodzę nago to nie nachodzi. Po nocy też zostaje z gołą główką.
 
 
Malachi 

Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 71
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro 20 Lip, 2011   

Mnie również za każdym razem się zsuwa napletek. A przecież nie będę co 10 minut zaglądał i sprawdzał jak się miewa ;D
_________________
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną"
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Ja też mam w większosci zsuniety napletek i sie już przyzwyczailem chodzić z odkrytą glówką
 
 
 
delifan 

Wiek: 67
Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: lubelskie
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

Od wielu lat mam zawsze zsuniety napletek. Z początku nie chciał tak trwać, ale go przyzwyczaiłem. Mam też przecięte wędzidełko, może dzięki temu lepiej osadza się za główką żołędzi. Czuję się trochę jak obrzezany..
 
 
Piotr05 

Wiek: 27
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 40
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

ja mam naciągnię ty i się nie zsuwa a pozatym jest fajniej bo ciągle coś drażni peniska :D
 
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 19 Lis, 2012   

Ja po kilku latach zwijania napletka po prostu go całkowicie usunąłem i jest OK. Polecam
_________________
janek
 
 
to.ja 

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 7
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 10 Sty, 2013   

Do jan-kaz i wszystkich.

Ja miałem przyrośnięty napletek do główki, ale go na siłę zdarłem jak miałem naście lat.
Od tego czasu główkę noszę na wierzchu, przyjemnie i wygląda jakby obrzezany, bardziej seksowny. ale obrzezania nie polecam, to gwałt na naszej kulturze. Główkę mam grubszą od trzonu, to napletek sam się nie zsuwa, ale mogę to zrobić. Mojej żonie z nagą główką się podoba.

to.ja
 
 
amstaff 

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 38
Skąd: Anglia
Wysłany: Czw 10 Sty, 2013   

Co ma kutas do kultury, proszę Cie :D
 
 
penis.com.pl
masturbator
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 11 Sty, 2013   

do "to.ja" - co ma piernik do wiatraka? jaki znów gwałt na kulturze? Amstaff ma rację - co ma kutas do kultury? Oczywiście do kultury przez duże K, bo oczywiście ma to duży związek - np. z czystością i estetyką, co też jest elementem kultury. Jeśli masz tak uformowanego członka, że skóra samoczynnie w czasie spoczynku nie zsuwa się, to masz szczęście, bo fakt - chodzenmie z odłoniętą główką jest bardzo przyjemne. <Mnie obsuwała się, więc ją usunąłem, ale to nie ma nic wspólnego z przez Ciebie rozumianą kulturą. Zwróć uwagę, że w krajach anglosaskich, szczególnie w USA, usuwanie napletka z powodów estetycznych jest dość powszechne i nie ma nic wspólnego rozumianą przez Ciebie kulturą. ja wiem, do czego zmierzasz, ale jesteś w błędzie. To nie względy religijne spowodowały że się obrzezałem, tylko estetyczne, higieniczne i praktyczne. Jestem bardzo zadowolony i nie wstydzę się swojego kutasika, wręcz jestem z niego dumny. Pozdrawiam :D
_________________
janek
 
 
to.ja 

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 7
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 11 Sty, 2013   

Do jan-kaz

Usuwanie napletka w purytańskich krajach anglosaskich w dziecięcym wieku spowodowane jest tym, aby chłopcy nie onanizowali się. Ruchoma skórka do tego prowokuje i ułatwia. Dorośli zaś myślą, że będą mogli długo spółkować. O długości spółkowania, po pewnym czasie kiedy już nie występuje nadmierne podniecenie, decyduje głowa, a nie główka,
Poza tym, napletek to wspaniałe "narzędzie" do zabawy we dwoje, a w pojedynkę też.
Postawa do seksu też mieści się w kulturze, w kulturze europejskiej obrzezanie nie było stosowane i praktycznie nie jest. Względy estetyczne - zgoda, higieniczne - dla brudasów, praktyczne - dla mnie nie, jw.
Cóż, każdy orze jak może, albo, jeden lubi wódkę a drugiemu nogi śmierdzą.

Cześć, to.ja
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group