Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     pytanie dot urządzeń
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Sro 28 Gru, 2005   pytanie dot urządzeń

W opisach wszystko wygląda bardzo ciekawie co do stosowania różnych urządzeń i możliwych do osiągnięcia efektów, to wszystko można wyczytać w dziale urządzenia w ebookach opisujących urządzenia.
Interesuje mnie tylko szczerze czy ktoś stosował jakiś ekstender na tyle długo żeby zauważyć stałe efekty. Jeśli tak to jakiego rzędu. Interesuje się zakupem takiego naciągacza dlatego zależy mi na rzetelnych opiniach . Dzięki pozdrawiam
 
 
kropek99

Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 1
Wysłany: Sro 04 Sty, 2006   Re: pytanie dot urządzeń

bolo79 napisał/a:
W opisach wszystko wygląda bardzo ciekawie co do stosowania różnych urządzeń i możliwych do osiągnięcia efektów, to wszystko można wyczytać w dziale urządzenia w ebookach opisujących urządzenia.
Interesuje mnie tylko szczerze czy ktoś stosował jakiś ekstender na tyle długo żeby zauważyć stałe efekty. Jeśli tak to jakiego rzędu. Interesuje się zakupem takiego naciągacza dlatego zależy mi na rzetelnych opiniach . Dzięki pozdrawiam

ja to używałem 3 miesiące penimastera i juz po 1 miesiacu były rezultaty w zwisie przybyło 1,3 cm dłudości 1 cm grubosci a w zwodzie 2cm długosci i 1 cm grubosci tak wiec polecam ... po 3 mc stosowania przybyło mi 2cm w zwisie i 2 cm we zwodzie oraz po 1,5 cm na grubosci. Pozdrawiam
 
 
Gość

Wysłany: Sob 07 Sty, 2006   

Dzięki za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanko. Żeby osiągnąć te wyniki które podałeś jak długo stosowałeś penimaster dziennie w jednej sesji i ile razy w tygodniu.
 
 
penis.com.pl
andropenis
kokosz

Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 1
Wysłany: Wto 17 Sty, 2006   

Podczepie sie pod temat, czy mozna PM stosowac w nocy i np po 3-4h go zdejmowac czy trzeba miec czujność nad tym co sie dzieje. Moze jest na tyle niewygodny ze nie mozna zasnac ? Moze ktoś z was praktykował takie nocne sesje ?
 
 
chris

Dołączył: 25 Maj 2005
Posty: 6
Wysłany: Pią 20 Sty, 2006   

kupiłem pm tydzien temu i ostro wzielismy sie do treningu tzn ja i moj mały przyjaciel :D .Kilka uwag na temat pm.Zdecydowanie nie polecam do stosowania na noc.Przy mocnym naciagu może sie to tragicznie skończyć.Ja stosuje dośc intensywny naciąg , także po 2 godzinach musze robic przerwe na ok 5,10 minut.W sumie dziennie trenuje minimum 6 godzin.Jestem dobrej myśli, no ale zobaczymy za jakieś 2 miesiące. 8)
 
 
Gość

Wysłany: Czw 26 Sty, 2006   cdn

witam chris, piszesz że używasz pm 6 godzin dziennie, czy nosisz go pod ubraniem dzżi nsy luźne spodnie itp. jeślitak czy bardzo przeszkadza i czy go widać, czy używasz tylko w domu jak poużywasz go przez dłuższy czas to pisz jakie rezultaty, dzieki pozdrawiam.
 
 
chris

Dołączył: 25 Maj 2005
Posty: 6
Wysłany: Pon 30 Sty, 2006   Re: cdn

hej bolo79,
tak nosze pm w pracy i w domu,nie nie przeszkadza mi to zupełnie,i wcale nic nie znać pod spodniami,ja noszę go do góry główką :D
bo tak mi najwygodniej,początkowo troszkę uwierało i szczypało ale to kwestia wprawy,teraz jest ok.Co do przyrostów to jeszcze za krotko mam pm ale jestem dobrej myśli,zobaczymy po 2 miesiącach,pozdrawiam
 
 
Gość

Wysłany: Sro 10 Maj, 2006   Re: cdn

Witaj chris jak tam efekty coś przybyło. Jeśli tak to podziel się wynikami bo jestem bardzo ciekaw.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group