Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z kolegą z klasy
Autor Wiadomość
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Rób co uwazasz za stosowne byleś nie załował.
_________________
TereFere.
 
 
 
mariano19 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: wroclaw
Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Ken1985 dostałes moją wiadomosć prywatną???
 
 
ametyst451 


Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 16
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Shnitzel napisał/a:
Rób co uwazasz za stosowne byleś nie załował.


to taki konflikt tragiczny, co byś nie zrobił zawsze będziesz żałował chodź troche :wink:
 
 
 
penis.com.pl
masturbator
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Nie przesadzajmy nie zrobienie czegoś może mieć fatalne skutki bo żałowanie czegoś czego sie balimsy jest okropne.
_________________
TereFere.
 
 
 
Anaksymenes 

Wiek: 33
Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 45
Skąd: Milet
Wysłany: Sob 16 Sty, 2010   

"Wiedzącemu nie dzieje się krzywda"- Jak to mawiali już starożytni...
jakis napaleniec podnieca się pikantnymi tekstami własnej wyobraźni, a wy mu tu radzicie jak wyspecjalizowani psychoterapeuci :x żałosne bzdety
 
 
Lodzik000 

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Lbl
Wysłany: Sob 16 Sty, 2010   

mariano19 napisał/a:
Lodzik000 ale co masz na mysli, że sam bys chciał tak spróbować??? Co konkretnie bys chciał, żeby Ci obciągnął czy Ty jemu, czy może cos więcej? Ja nigdy nie miałem takich doswiadczeń i się troche boje. Nie wiem po prostu co z tego wyjdzie! Mam podobne doswiadczenia co Ken1985, tzn., nie mam obecnie dziewczyny ale miałem i ona nie chciała mi robić loda. Twierdziła, że ją to obrzydza, że sperma i owłosiony penis to w ogóle cos obrzydliwego. Ja nie ukrywam zawsze chciałem spróbować seksu oralnego ale z dziewczyną. No niestety wyszło inaczej stało to się z kolegą. No nie wiem jak to powiedzieć ale nie doznałem nigdy takiego uczucia, tzn, bardzo było to przyjemne, po prostu podobało mi się! Czy mam zrobić tak samo jak Ken1985, mieć dziewczynę i kolegę dla przyjemnosci? Wydaje mi się to trochę nieuczciwe wobec niego! Co mam mu powiedzieć, że jest mi przyjemnie jak mi robi loda i to wszystko?! A może nim kierują jakies większe uczucia i co wtedy? Rozmawiałem z nim i powiedział, że nie jest gejem ale jaka jest prawda..., kto to może wiedzieć. Może wstydził się mi przyznać?! Masakra sam już nie wiem...


Właśnie. Podobało ci się, to nie wiem czemu by nie można było tego powtórzyć. Zrobił ci teraz loda i co potem powiedział? Nic nie było jeszcze? Przecież to już drugi raz. A nie chciał od ciebie żebyś ty mu zrobił loda?
 
 
mariano19 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: wroclaw
Wysłany: Sob 16 Sty, 2010   

Anaksymenes jesli Ci się nie podoba nie musisz tu pisać. Skoro uważasz, że to bzdety to już Twój problem a nie mój!!! Po co miałbym tu pisać jakies swoje wymysły??? Lodzik000 nic więcej nie było, ale kto wie. Dzisiaj się wybieram do niego. Jesli chodzi o to czy chciał żebym mu zrobił loda to tak. Proponował nawet już dwa razy. Powiedziałem, że się zastanowie. Zobacze dzisiaj. Ale chyba się zdecyduję na to, żeby mu zrobić dobrze. Spróbować zawsze można nic mnie to nie kosztuje.
 
 
Lodzik000 

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Lbl
Wysłany: Sob 16 Sty, 2010   

mariano19,
Dokładnie. Zrób tak jak uważasz, a ja się trzymam twojej decyzji. Do czego innego na pewno nie dojdzie, ale jak zrobicie sobie loda to tak jak by mu się odwdzięczysz. Heh, fajnego masz kolege.
 
 
Anaksymenes 

Wiek: 33
Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 45
Skąd: Milet
Wysłany: Sob 16 Sty, 2010   

mariano19 napisał/a:
Anaksymenes jesli Ci się nie podoba nie musisz tu pisać. Skoro uważasz, że to bzdety to już Twój problem a nie mój!!! Po co miałbym tu pisać jakies swoje wymysły???

W czym masz problem to ja nie wiem?
Podoba ci się jak ci liże to też mu poliż i się w końcu uzupełnicie, bo jakbyś nie chciał żeby ci to robił to byś nie pzowolił
schiza na maxa :roll:
 
 
SmarujRogala 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 36
Skąd: Łobez
Wysłany: Sob 02 Paź, 2010   

Zrób mu loda! I uprzedzam twoje następne pytanie zgudź sie na dupczenie xD :@

[ Dodano: Sob 02 Paź, 2010 ]
Że tak powiem ,,ssij go" i uprzedzam twoje następne pytanie. Zgudź sie na dupczenie. Bo jak mam czytać te twoje pierdolamente to mnie łebo boli :D
_________________
Alfons Hitler :P ,,WALENIE JEST SUPER" :D
 
 
janosik11 

Wiek: 30
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

Wiesz co trudna sprawa... Ale to jest twój wybór jeżeli chcesz to zgodz sie i zobacz jak to bedzie (bedziesz kumaty nie bedziesz spal o on ci wiesz co) a jezeli ci sie nie spodoba to powiedz ze nie mozemy tego robic poniewaz mnie nie kreca faceci . A jezeli nie chcesz to mu powiedz prosto z mostu ze nie chce nic z toba robic poniewaz nie jestes homoseksualista tylko lubisz dziewczyny a faceci cie nie kreca . To jak ja bym postapil ale nie wiem czy ci sie przydalem . Powodzenia !! :!: :!: :!: :wink: :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group