Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Program Partnerski Intymnosc.pl
Autor Wiadomość
Ewa_Intymnosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   Program Partnerski Intymnosc.pl

Witajcie,

Wszystkich tych, którzy chcieliby zarabiać na polecaniu produktów Intymnosc.pl zachęcam do rejestracji w Programie Partnerskim.

Program Partnerski Intymnosc.pl to proste zasady - polecając produkty dostajesz - w zależności od produktu 15% lub 25% kwoty zamówienia.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Czyli płacą pani za spamowanie na forach....
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Ewa_Intymnosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

po 1. przepraszam, myślałam, że na forum wszyscy użytkownicy mówią sobie po imieniu:)
po 2. Był tutaj dział Program Partnerski, który został pusty, ze względu zmiany właściciela. Ponieważ my również dysponujemy Programem Partnerskim nie widzę przeciwwskazań, by o nim w tym miejscu powiedzieć, masz inne zdanie?
Może lepiej będzie, jeśli cała kategoria po prostu zniknie?

Płacą mi za coś zupełnie innego :>
 
 
penis.com.pl
masturbator
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

Intymnosc.pl dziękuje, skorzystam. Pani Ewo ile pani ma lat? Pozdrawiam
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

Cytat:
po 1. przepraszam, myślałam, że na forum wszyscy użytkownicy mówią sobie po imieniu:)

W takim razie przepraszam napisałem tak dlatego, że piszesz tu jako określona osoba- pracownik a reszta użytkowników jest raczej anonimowa. :)
Cytat:
po 2. Był tutaj dział Program Partnerski, który został pusty, ze względu zmiany właściciela. Ponieważ my również dysponujemy Programem Partnerskim nie widzę przeciwwskazań, by o nim w tym miejscu powiedzieć, masz inne zdanie?
Może lepiej będzie, jeśli cała kategoria po prostu zniknie?

Nie, absolutnie nie mam nic przeciwko, jako właściciele tego forum macie przecież do tego pełne prawo.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Ewa_Intymnosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

andrzejgadarr napisał/a:
Cytat:
po 1. przepraszam, myślałam, że na forum wszyscy użytkownicy mówią sobie po imieniu:)

W takim razie przepraszam napisałem tak dlatego, że pani pisze tu jako określona osoba- pracownik a reszta jest raczej anonimowa. :)


No dobrze, nie sądziłam, że to anonimowość stoi za swobodniejszym językiem :) Zdarza mi się uczestniczyć zarówno w dyskusjach anonimowych i mniej anonimowych i myślę, że to po prostu specyfika internetu.

Cytat:
Cytat:
po 2. Był tutaj dział Program Partnerski, który został pusty, ze względu zmiany właściciela. Ponieważ my również dysponujemy Programem Partnerskim nie widzę przeciwwskazań, by o nim w tym miejscu powiedzieć, masz inne zdanie?
Może lepiej będzie, jeśli cała kategoria po prostu zniknie?

Nie, absolutnie nie mam nic przeciwko, jako właściciele tego forum macie przecież do tego pełne prawo.


Może nie wierzysz, ale zależy nam na tym, aby na forum zmieniło się jak najmniej. I mimo, że zostało przeniesione na nasze serwery nadal zależy nam na informacjach zwrotnych od Was.
Poprzednia właścicielka wspominała, że nie zajmowała się moderacją forum w ogóle, więc chcieliśmy podobnie nie wtrącać się w treść forum. Dotarły do nas jednak sygnały o spamie i o tym, że nikt się już tym nie opiekuje, więc znów zaczynamy się wtrącać ;-)
Mam jednak nadzieję, że uda nam się znaleźć wspólny język i znaleźć odpowiednie rozwiązania.
 
 
Ewa_Intymnosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

GordonGekko napisał/a:
Intymnosc.pl dziękuje, skorzystam. Pani Ewo ile pani ma lat? Pozdrawiam

:roll:
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

Cytat:
Mam jednak nadzieję, że uda nam się znaleźć wspólny język i znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Myślę, że na pewno tak będzie. Forum jest o tyle dobre, że niektórzy idą do lekarza dopiero jak im to ktoś na forum doradzi. A wtrącanie się moderatora jest bardzo potrzebne :)
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Ewa_Intymnosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

andrzejgadarr napisał/a:

Myślę, że na pewno tak będzie. Forum jest o tyle dobre, że niektórzy idą do lekarza dopiero jak im to ktoś na forum doradzi. A wtrącanie się moderatora jest bardzo potrzebne :)

oby udało się kilku wyłonić :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group