Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     przedłużanie erekcji
Autor Wiadomość
retro30 

Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: szczec
Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   przedłużanie erekcji

coś dla osób z problemem: http://mistrzseksu.pl/ ,no i wszystko za darmo :)
dzięki temu można odzyskać wiarę w swoje możliwości, sprawić by na nowo zaiskrzyło w sprawach łóżkowych , polepszenie jakości gwarantowane ! Przekonałem się na własnej skórze i zachęcam też innych!
  
 
 
Marek8844 

Wiek: 40
Dołączył: 30 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 30 Mar, 2011   Re: przedłużanie erekcji

retro30 napisał/a:
coś dla osób z problemem: http://mistrzseksu.pl/ , no i wszystko za darmo :)


Witam, chciałem tylko potwierdzić działanie kursu, no i dziwię się, że jeszcze nikt tego nie zrobił! Uwierzcie, że to nie jest problem, którego nie można rozwiązać! |Dlugo się wahałem, ale czemu nie... czasem lepiej spróbować niz żałować... Każdy sposób jest dobry, o ile jest skuteczny! Ten kurs spełnił moje ( i nie tylko moje) oczekiwania, polecam wszystkim , kurs jest darmowy, więc musicie mieć tylko trochę chęci i czasu! Warto!

Marek
 
 
konradSM 

Wiek: 46
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Przeworsk
Wysłany: Pią 01 Kwi, 2011   mistrz sexu

ja zrobiłem ten kurs!!!
i czuje sie o wiele pewniejszy i nie boje sie o mojego "przyjaciela"
POLECAM KAŻDEMU KOMU SZWANKUJE"PRZYJACIEL";):)
SZYBKO I KONKRETNIE KAŻDY JEST INDYWIDUALNIE PRZYJMOWANY:))
_________________
konradSM
 
 
penis.com.pl
viamax
laska szpanera 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 01 Kwi, 2011   mistrz seksu - teraz u mnie w łóżku :D

MĘŻCZYŹNI!

Mój facet nie ma odwagi napisać opinii na forum ale ja muszę! biorąc pod uwagę damską solidarność :D otóż namówiłam moją miłość na ten darmowy kurs mistrza seksu. nie dość, żę darmowy to jeszcze można zyskać (ognisko w łóżku!:D) . Początkowo był nieugięty - wiadomo jak to faceci... :) ale jak już się dał namówić to do dziś nie mogę się nadziwić efektów :) piszę to, żeby właśnie te osoby które potrzebują takiego powera własnie skorzystały z tego kursu :) nie bede sie rozpisywać w szczegółach jesli chodzi o efekty bo to nie jest raczej miejsce na to ale jednym slowem: KURS JEST GENIALNY :)
 
 
 
maxsiu16 

Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 01 Kwi, 2011   

czy napewno ten kurs jest za darmo
 
 
tomasz1111 

Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

maxsiu16 napisał/a:
czy napewno ten kurs jest za darmo



Tak jest calkowicie darmowy. I bardzo skuteczy. Problem z erekcją u mnie zniknął po zastosowaniu sie do porad ktore otrzymalem biorąc w nim udzial. Jestem teraz pewniejszy siebie i moj "mały" wie juz jak zachowac sie w pewnych sytuacjach. Polecam Darmowy kurs mistrz seksu
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011   

maxsiu16, chyba Cię zainteresował temat. Ale na Twoim miejscu byłbym ostrożny. Przyjrzyj się profilom osób tutaj piszących. Założyciel tematu - dwie wizyty, łącznie 15 min. na forum. Pozostali wypowiadający się tutaj - założenie konta, jedna wizyta trwająca dosłownie kilka minut i po jednym poście zachwalającym kurs. Wnioski? Niech każdy wyciągnie sobie sam. Osobiście nie usuwam tematu tylko dlatego, że nie mam żadnych dowodów na nieuczciwe działanie z czyjejkolwiek strony.


Pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group