Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Spodziectwo -Ile razy leczylicie sie
Autor Wiadomość
menfis87 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: Chorzów
Wysłany: Czw 21 Maj, 2009   Spodziectwo -Ile razy leczylicie sie

Witam od urodzenia mam spodziectwo lecz raczej jest one nieokreślone, chciałbym wiedzieć jak to było u was ile razy leczyliście je. Ja jak urodziłem się w 87 roku o drazu mnie wzięli na urologie ostatnia operacja 1999rok czyli byłem operowany 7 razy, teraz mając 22 lata znów spróbowałem bo tak z tym żyć nie potrafię ,teraz jest to już 8smy raz
 
 
dd58 

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: z\g
Wysłany: Pią 22 Maj, 2009   

Cześć :) . Ja też mam spodziectwo. Moje zdjęcia są zamieszczone na forum :) . Ja nie pamiętam bym miał jakąkolwiek operację ale na pewno jakaś była w dzieciństwie. Jak będziesz chciał pogadać to napisz :)
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Nie 31 Maj, 2009   

miałem 3 wszystkie nie dały zadowalającego rezultatu na pewno czeka mnie jeszcze 1 w tej chwili jestem na etpie sądowanie gdzie się poddać operacji. Pozdro
 
 
penis.com.pl
bathmate
menfis87 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: Chorzów
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

W mojej sytuacji było zawsze tak iż zaszycia które posiadałem zawsze przez jakiś czas puszczały wsunie sam nie wiem czy to przez nicie jakie miałem, no nie wiem jak to będzie dobrze ze chociaż da się to leczyć
 
 
CMK 

Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: pomorskie
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

Ja w dzieciństwie sporo razy miałem operacje. Z tego co pamiętam nie zawsze się one udawały. Teraz ujście cewki moczowej jest nadal na spodzie, ale blisko szczytu, choć nadal nie jestem usatysfakcjonowany :(
 
 
menfis87 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: Chorzów
Wysłany: Pią 12 Cze, 2009   

u mnie podobnie już jest dlatego dalej to leczę
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 13 Mar, 2011   

Miałem 4 operacje związane z przypadłością, spodziectwa. Teraz długo sikam, zwykle na siedząco i cienkim strumieniem, ale nie narzekam ;) koniec cewki znajduję się u nasady żołędzia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group