Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penis podczas wzwodu ma kształt łuku opadającego w dół.
Autor Wiadomość
kombajn 

Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 10 Gru, 2010   Penis podczas wzwodu ma kształt łuku opadającego w dół.

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mam 20 lat i pytanie odnośnie mojej erekcji. Otóż od kiedy pamiętam mój wzwód miał kształt górnej połówki litery C (czytaj opada ku dołowi). Innymi słowy ma kształt linii tworzącej łuk okręgu. Sama erekcja jest twarda i nie ma z nią problemów. Pytanie dotyczy jej kształtu. Nie uprawiałem jeszcze seksu więc nie testowałem mojego penisa w praktyce, ale chciałbym wiedzieć, czy nie będzie z nim problemów w różnych pozycjach podczas współżycia z kobietą i czy nie będą miał problemów z wejściem do pochwy? Dodam, że mogę go wypoziomować ("wyprostować") przytrzymując go palcem pod żołędziem lub ręką u nasady (zaznaczone zielonymi punktami na obrazku). Nie sprawia mi to żadnego bólu ani specjalnej trudności. Podejrzewam, że mój problem wynika z ułożenia penisa w slipach. Otóż trzymam go do dołu, gdyż tylko tak mi jest wygodne i podczas niekontrolowanego wzwodu zwija się w "kłębek" tuż pod jądra. Jeśli to konieczne wstawię prawdziwe fotografie mojego problemu. Czy trzeba coś z tym robić czy zostawić jak jest? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam. Mile widziana opinia specjalisty.

1.png
Plik ściągnięto 12015 raz(y) 5,05 KB

 
 
alfredmak 

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: lblln
Wysłany: Nie 12 Gru, 2010   

Nie, bierz go najwyżej do góry...
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

kombajn, zakladaj sobie ciasne slipy i ukladaj penisa do góry
 
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

A pierniczycie głupoty. Już to kiedyś tu pisałem. Ugorujcie sobie makaron spaghetti, weźcie jedną nitkę i ułóżcie w kształt litery S, po 5 minutach chwyćcie za jeden koniec i podnieście nitkę i jaki będzie ona miała kształt?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Pon 13 Gru, 2010   

Wzwód powinien być do góry. Może Ci to sprawić problem przy współżyciu. Cały czas będziesz trzymał dłonią penisa gdy będziesz współżył z kobietą?
Najlepiej udać się do lekarza. Może chirurgicznie uda się naprawić.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   

Synek jak ty piepszysz głupoty! Oczywiście, że da się współżyć dając partnerce wiecej przyjemności niż prostym. Trzeba znaleść tylko taką pozycję, żeby była jaknajbardizej komfortowa dla obojga.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group